ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 92 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Cupido zuinig met Valentijn

Valentijn: de één kijkt er enorm naar uit, voor de ander kan het niet snel genoeg voorbij zijn. Hoewel een groot deel van de Nederlanders (46%) iets onderneemt op Valentijnsdag, lijkt Cupido wel de hand op de knip te houden. Dit blijkt uit onderzoek* van ActiePagina.nl, de online marktplaats voor slimmer shoppen.

Uit de resultaten komt duidelijk naar voren dat een cadeau geven aan je stille liefde of partner de populairste geste is deze Valentijn (15%). Andere populaire activiteiten zijn uit eten gaan (14%), een valentijnskaart geven of versturen (11%) en thuis dineren (8%). 

Aardigheidje niet duurder dan 25 euro
Veel Nederlanders zijn dus wat romantisch van plan, maar ook de liefde kent haar prijs. Van de Cupido’s die van plan zijn een cadeau te kopen voor de partner of geliefde, blijken zes op de tien hier niet meer dan 25 euro aan te besteden. Mannen tasten hiervoor iets dieper in de buidel dan vrouwen: 44% van de mannen koopt een cadeau duurder dan 25 euro tegenover maar 34% van de vrouwen.

Opvallend is dat mannen met name de voorkeur geven aan het online kopen van een valentijnscadeau, terwijl vrouwen hun cadeau liever shoppen in de winkelstraat. Daarnaast blijkt dat er online actief wordt gezocht naar kortingscodes: maar liefst 33% van de Cupido’s zoekt een code voor aanschaf van het cadeau. Ook in de fysieke winkels wordt geprobeerd te besparen door op zoek te gaan naar aanbiedingen en koopjes (33%).

Man stille romanticus
Mannen en vrouwen willen elkaar dus verwennen met romantische cadeaus en steken tijd in het vinden van het perfecte cadeau binnen het budget. Hoewel de meeste partners/geliefden elkaar een cadeau geven met Valentijn, blijken de verwachtingen anders te zijn. Nederlanders worden namelijk het liefst verrast met:

1.    een romantisch etentje (23%)
2.    een bos bloemen (13%) 
3.    een hotelovernachting (10%) 
4.    een kaartje (9%) 
5.    een dagje weg (9%) 

In deze top vijf is wel een duidelijk verschil waarneembaar tussen de geslachten. Mannen blijken stille romantici te zijn: het liefst geven zij de veertiende een romantisch etentje (28%) of een bos bloemen (16%) aan hun partner/geliefde. Vrouwen daarentegen laten hun liefde blijken door bijvoorbeeld een kaartje te sturen (11%) of een dagje weg te organiseren (10%).

*Onderzoek in samenwerking met Panelwizard onder 1.030 respondenten, februari 2015

Verstreken tijd: 11 jaar en 92 dagen
Actiepagina.nl contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl