ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 80 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Wisse Kommunikatie

Matrix42 benoemt Eckhard Wernich tot International Sales Manager

Amsterdam, 12 februari 2015 – Matrix42, softwareleverancier van werkplekbeheeroplossingen, heeft Eckhard Wernich (47) met ingang van januari 2015 aangesteld als International Sales Manager. Wernich gaat zich met name richten op de Benelux, het Verenigd Koninkrijk en Australië. De ervaren verkoopspecialist zet zijn zakelijke netwerk in om in deze groeimarkten nieuwe partnerships te realiseren.

Eckhard Wernich stapt als Channel Director van ISCOM Consulting AB over naar Matrix42. Eerder had hij leidinggevende functies bij ondernemingen als Hansaworld Group, Jeeves Information Systems AB, KUMAvision AG, proALPHA Software AG en Siemens AG. Wernich heeft jarenlange ervaring in verkoop, partnerbeheer en bedrijfsontwikkeling en beschikt over een uitgebreid zakelijk netwerk.

Michael Schmidt, COO van Matrix42: “Internationale groei staat in de top drie van onze zakelijke doelstellingen voor de komende jaren. We hebben met Eckhard een ervaren specialist op het gebied van internationale verkoop bij het Matrix42-team gehaald, zodat we de directe en indirecte verkoop in het Verenigd Koninkrijk, de Benelux en Australië structureel kunnen uitbreiden. We kijken ernaar uit om samen met Eckhard en onze collega's in deze landen onze internationale groei door te zetten.”

Nederland en de Benelux
Naast uitgebreide vaardigheden op het gebied van bedrijfsontwikkeling en directe verkoop, vult Wernich het ecosysteem van Matrix42 aan met zijn ervaring in het creëren van indirecte verkoopstructuren. Anne-Jan van der Vlugt, Country Manager Benelux bij Matrix42: “Solide strategische partnerships zijn van groot belang voor het succes van onze onderneming. Met de benoeming van Eckhard versterken we onze activiteiten op dit gebied, breiden we ons netwerk uit en investeren we in de kwaliteit van de bestaande partnerships. Dat geldt voor de andere groeimarkten, maar zeker ook voor Nederland en de rest van de Benelux.”

Management op afstand
Eckhard Wernich woont in het Zweedse Strömstad. Als hij niet op locatie bij klanten, partners of op het hoofdkantoor in Frankfurt is, voert hij zijn werkzaamheden voornamelijk vanuit Zweden uit. Matrix42 biedt klanten producten voor het beheer van moderne, mobiele werkplekken en laat dus ook de eigen medewerkers profiteren van de mogelijkheden van een virtuele werkomgeving. Leidinggevende functies kunnen op deze manier probleemloos op afstand worden ingevuld.

Eckhard Wernich: “Dankzij de technologische mogelijkheden die Matrix42 biedt, kan ik op elk gewenst moment meewerken aan de strategie in de Benelux. Ik zie er naar uit om bij te dragen aan een verdere groei in Nederland en de andere internationale markten.”



-------------------

Over Matrix42
Matrix42 is leverancier van software voor werkplekbeheer. Het bedrijf biedt vooruitstrevende oplossingen voor moderne werkomgevingen onder het motto: ‘Smarter Workspace’. Wereldwijd heeft Matrix42 meer dan 3.000 klanten, waaronder BMW, Infineon en Carl Zeiss. De klanten zijn samen goed voor 3 miljoen werkplekken die gebruik maken van een ‘Workspace’ managementoplossing. Matrix42 is onder andere actief in Duitsland, Nederland, Oostenrijk, Zwitserland, het Verenigd Koninkrijk en Zweden. Het hoofdkantoor is gevestigd in Frankfurt, Duitsland. Matrix42 werd in 1992 opgericht en is sinds 2008 onderdeel van de Asseco Group, één van Europa’s grootste software-aanbieders.

Matrix42 wil met zijn producten en oplossingen de fysieke, virtuele en mobiele werkplekken vormgeven. Hierbij staat de eindgebruiker centraal en worden processen geautomatiseerd en geoptimaliseerd. De oplossingen van Matrix42 komen tegemoet aan de eisen van de moderne professional en sluiten aan in de eigen ICT-omgeving van organisaties. Om dit mogelijk te maken werkt Matrix42 samen met Incit Technology, Tap Desktop Soltutions, Consulting 4IT en DSP IT Service. In de Benelux werkt Matrix42 samen met Semanto, Q&A ICT Dienstverlening, KMC Solutions en Dekkers Intermediair. Meer informatie is te vinden op www.matrix42.nl

Meer informatie
Marcommit PR
Reinder Suijker
035-582 2730
matrix42@marcommit.nl

Verstreken tijd: 11 jaar en 80 dagen
Matrix42 contact  

+31 (0)85 208 48 34
www.matrix42.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl