www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (10 jaar en 52 dagen geleden)
Bedrijf:

Grote interesse investeerders in startups op Demo Day E- & Mcommerce

Neelie Kroes, StartupDelta: “Nederland is place to be voor startups in Europa”

Amsterdam, 29 januari 2015 – Op 23 januari organiseerde accelerator Startupbootcamp Demo Day E- & Mcommerce op het hoofdkantoor van de Rabobank in Utrecht. Tien veelbelovende startups pitchten, onder het toeziend oog van 'Special Envoy’ van StartupDelta Neelie Kroes, hun business aan ruim vierhonderd investeerders en partners. In totaal haalden zij tot aan Demo Day 3,4 miljoen euro op aan financiering. Demo Day vormde het startschot voor de volgende stap in hun ontwikkeling. Om die stap te kunnen maken, gaan de startups de komende tijd op zoek naar bij elkaar opgeteld 25,5 miljoen euro.

Op Demo Day brengt Startupbootcamp de beste startups samen met potentiële investeerders. Startupbootcamp spreekt wereldwijd jaarlijks met meer dan 10.000 startups en selecteert er slechts tien om verder te begeleiden. En met succes, want 94 procent van alle bedrijven die aan Startupbootcamp in Amsterdam heeft deelgenomen, is nog steeds alive and kicking.

In de maanden voorafgaand aan Demo Day worden deze startups in een intensief programma van negentig dagen klaargestoomd voor de ultieme pitch. Deelnemers waren deze editie onder andere Tom Kabinet, Printr, Quiver, Magnetic.io en StartMonday. De bedrijven kregen veel geïnteresseerde investeerders aan hun stand: gemiddeld zeventien per startup. Nu is het moment aangebroken om deze leads op te volgen. Tot nu toe haalden de tien startups tot aan Demo Day 3,4 miljoen euro op. In de fase die nu aanbreekt, willen zij 25,5 miljoen euro bij investeerders inzamelen. Noodzakelijk om te blijven groeien.

Neelie Kroes: “Gebruik ons!”
Ook startupambassadeur Neelie Kroes was aanwezig op Demo Day. In het pas opgerichte StartupDelta-programma wil zij Nederland op de kaart zetten als vestigingsplaats voor startups. Daarnaast helpt zij Nederlandse startups om te groeien. Kroes: “Wanneer ik deze startups zie, ben ik enorm onder de indruk van de kwaliteit en ambitie. Laat mij weten wat er voor startups in Nederland beter kan, want hier wil ik mij voor inzetten.”

Jonge generatie neemt initiatief
Tijdens Demo Day werd het belang van een gezond startupklimaat nogmaals aangestipt. Startups vormen de drijvers van de economie, doordat zij veel werkgelegenheid creëren. Kroes: “Een grote zorg van mij is de jeugdwerkloosheid in Europa. Gelukkig wacht de jonge generatie niet tot de politiek met een oplossing komt, maar neemt zelf het initiatief.”

Ook zijn nieuwe bedrijven veel innovatiever dan de oude garde en hebben zij meer slagkracht om innovaties snel naar de markt te kunnen brengen. Volgens oprichter van Startupbootcamp Patrick de Zeeuw staan we aan het begin van een entrepreneurial revolution. “Het internet heeft ondernemerschap makkelijker gemaakt, maar de behoefte aan angels die beginnende bedrijven ondersteunen, blijft groot.”

Voor meer informatie over de tien startups, bezoek de website van Startupbootcamp E- & Mcommerce.

Over Startupbootcamp
Startupbootcamp is opgericht in 2010 en is de nummer 1 accelerator van Europa met een mentor- en alumni-netwerk in meer dan dertig landen. Het programma biedt startups toegang tot een groot netwerk van experts in diverse branches gedurende een intensief drie maanden durend programma. Na drie maanden pitchen de tien startups op Demo Day voor een zaal met daarin meer dan 150 investeerders. Momenteel draaien er programma’s van Startupbootcamp in Amsterdam, Berlijn, Kopenhagen, Istanbul, Eindhoven, Londen, Barcelona en Singapore.
Zie ook www.startupbootcamp.org.

Voor meer informatie voor de pers:

L&DJ PR
Elise Quaden
020 2050 437
elise@l-dj.nl

Startupbootcamp
Anna-Maria Chatzidaki
06 21 27 59 57
annamaria@startupbootcamp.org

Dit bericht en de foto van Neelie Kroes en Patrick de Zeeuw zijn ook online te vinden.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 10 jaar en 52 dagen
Startupbootcam.. contact  

Logo Startupbootcamp
  Patrick de Zeeuw, Co-Founder Startupbootcamp
  +31 (0)681429654
  pdz@startupbootcamp.org
  www.startupbootcamp.org

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Maunt
Logo Luminis International B.V.
Logo Wijnsterren.nl
Logo NetRom Software
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo DNA Services B.V.
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Pegasystems
Logo Pegasystems
Logo Personio
Logo SAS Nederland
Logo Fortino Capital
Logo Protime BV
Logo Buckaroo B.V.
Logo Visma YouServe
Logo Xerox
Logo EZVIZ
Logo AVM GmbH
Logo Red Hat
Logo ManageEngine
Logo Deel
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100856 persberichten
6784 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15440 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu