www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (10 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Xerox benoemt Mathijs van Kersen tot National Sales Manager Graphic Communications

Breukelen, 15 januari 2015 – Xerox heeft Mathijs van Kersen benoemd tot National Sales Manager Graphic Communications (GCO). In deze functie is Mathijs medeverantwoordelijk voor de nieuwe GCO Country Cluster Strategie die vanaf januari 2015 is geïmplementeerd.

Mathijs begon zijn carrière bij Xerox ruim 21 jaar geleden en brengt een schat aan Xerox-kennis met zich mee. Hij heeft diverse functies vervuld binnen Sales, Sales Management en Marketing in zowel Nederland als de rest van Europa. In zijn meest recente functie als Country Annuity Manager was hij verantwoordelijk voor de annuïteitstromen binnen de Large Enterprise Organisations (LEO) en GCO in Nederland.

Mike Holyoake, GM GCO Nederland-Groot-Brittannië bij Xerox: “Met zijn vaardigheden en ervaring is Mathijs een waardevolle aanwinst voor de GCO-divisie. Samen maken we ons sterk voor de nieuwe fase van onze groeistrategie en zullen we innovaties verder gaan ontwikkelen binnen de grafische industrie.”

Marcel Martens 
Marcel Martens, voorheen General Manager GCO Nederland-Nordics richt zich voortaan volledig op de grafische markt in Oostenrijk, Zwitserland, Duitsland en Scandinavië. Zijn focus komt te liggen op het leiden van GCO projecten en de versterking en optimalisatie van go-to-market mogelijkheden. Hiermee neemt hij afscheid van Nederland en maakt hij plaats voor Mike Holyoake en Mathijs van Kersen.

-xxx-


Over Xerox
Xerox is een wereldwijde zakelijke dienstverlener op het gebied van technologie en document management. Het bedrijf helpt organisaties te transformeren bij de manier waarop zij informatie beheren en hun bedrijfsprocessen managen. Het hoofdkantoor van Xerox is gevestigd in Norwalk, Connecticut in de Verenigde Staten. Meer dan 140.000 Xerox-medewerkers bedienen dagelijks klanten in 180 landen en bieden dienstverlening, printapparatuur en software voor commerciële organisaties en overheidsinstellingen. Vind meer informatie over Xerox Nederland op www.xerox.nl.

Xerox Europe heeft productievestigingen en logistieke vestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk.

XEROX®, XEROX, DocuShare® en ConnectKeyTM zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.

Alle genoemde handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke bedrijven.

-------------------------------------------------


Bijschrift bij afbeelding: Mathijs van Kersen, National Sales Manager Graphic Communications (GCO) bij Xerox 
Geplaatst:
Verstreken tijd: 10 jaar en 130 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo KnowBe4
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR