www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (11 jaar en 164 dagen geleden)
Bedrijf:

Microsoft Windows Server 2003/R2 nog zes maanden ondersteund

Windows Server 2003 vanaf 14 juli 2015 niet meer veilig

Schiphol, 14 januari 2015 – Nog zes maanden en dan stopt Microsoft met de ondersteuning van Windows Server 2003/R2. Na 14 juli 2015 is er vanuit Microsoft geen technische ondersteuning meer voor de 2003/R2-versie van Windows Server en geeft het bedrijf ook geen updates en patches meer vrij. Dit kan gevolgen hebben voor de veiligheid van systemen, waardoor organisaties misschien niet langer voldoen aan diverse compliance-standaarden. Voor IT-afdelingen is het van belang om nu snel informatie in te winnen over de alternatieven voor Windows Server 2003/R2 om op tijd te kunnen migreren.

Microsoft stopt met het ondersteunen van Windows Server 2003/R2, omdat het IT-landschap sinds de lancering ervan ingrijpend is veranderd. Ontwikkelingen als cloud computing en de nadruk op technologie en data voor primaire bedrijfsprocessen zijn daar een onderstreping van.

Uit onderzoek van Computer Profile blijkt dat – elf jaar na de releasedatum – Windows Server 2003 nog altijd in gebruik is bij 28 procent van de locaties met vijftig of meer werknemers. Computer Profile baseert zijn analyse op basis van ruim vierduizend gesprekken die zijn gevoerd over het gebruik van besturingssystemen en aanverwante software.

“Het is erg belangrijk om direct actie te ondernemen”, benadrukt Hans Bos, National Technology Officer bij Microsoft Nederland. “Zes maanden is niet veel voor een zorgvuldige migratie. Er zijn gelukkig meer dan voldoende tools beschikbaar, die het migratieproces vereenvoudigen.”

Om het klanten makkelijker te maken over te stappen, heeft Microsoft een stappenplan gemaakt voor het werken aan een toekomstbestendige omgeving.

Stap 1. Onderzoeken
Bepaal welke applicaties en workloads er nu nog op Windows Server 2003/R2 draaien. Klanten kunnen hiervoor gebruik maken van verschillende selfservicetools, zoals de gratis Microsoft Assessment en Planning Toolkit. Daarnaast zijn er vergelijkbare tools van andere leveranciers verkrijgbaar.

Stap 2. Beoordelen
Nadat alle systemen en applicaties in kaart zijn gebracht, is de volgende stap het catalogiseren ervan op basis van type, onmisbaarheid, complexiteit en risico. Hierna zijn workloads, applicaties en migraties te prioriteren.

Stap 3. Kiezen
Maak een keuze uit een nieuw platform of platforms. Een nieuw serverpark behoort tot de mogelijkheden, maar denk ook aan cloud-opties, zoals public of hybrid cloud.

Stap 4. Migreren
Start de migratie en profiteer daarbij van de diensten van Microsoft of een van zijn partners. Verschillende leveranciers bieden hiervoor do-it-yourself tools.

Meer informatie over de gevolgen op het moment dat de support stopt, is te vinden op de speciale website. Ook kunnen bedrijven bij Microsoft of een van haar IT-partners terecht voor hulp.

Voor meer informatie: 

Microsoft Persdesk
The Netherlands
Office: + 31 20 500 25 55
Mobile: + 31 6 316 916 55
persdesk@microsoft.com

Verstreken tijd: 11 jaar en 164 dagen
Microsoft contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu