ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 107 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

HTC en Under Armour bundelen krachten en geven connected fitness een boost

Het beste van mobiele technologie en design komen samen voor ultieme sportprestaties

Las Vegas, CES, 7 januari 2015 - HTC en Under Armour, Inc. kondigen vandaag een strategisch partnership aan, waarbij voorlopers op het gebied van mobiele innovatie en atletische prestaties samen gaan werken om atleten te stimuleren tot het uiterste te gaan, altijd en overal. HTC ontwerpt een reeks producten die naadloos aansluiten op UA Record, de nieuwste toevoeging aan Under Armour Connected Fitness, ’s werelds meest vooraanstaande fitness-netwerk. De UA Record-apps en website zijn vandaag tijdens CES door Under Armour officieel aangekondigd.

Peter Chou, CEO van HTC, over de samenwerking: "Mobiele innovaties hebben ons leven de afgelopen jaren volledig veranderd. We zijn meer verbonden met onze wereld dan ooit tevoren. We willen consumenten helpen beter in contact te staan met zichzelf, ze stimuleren hun doelen te bereiken en meer inzicht geven in hun eigen leven, om alles eruit te halen wat er in zit. Door onze krachten te bundelen met Under Armour, één van de meest ambitieuze organisaties op het gebied van sportprestaties, zetten we een nieuwe stap voorwaarts en willen we consumenten voorzien van een reeks nieuwe producten en diensten op het gebied van connected health en fitness, die tot op heden nog niet eerder zijn aangekondigd."

Robin Thurston, Senior Vice President Connected Fitness, Under Armour: "HTC staat bekend om zijn toewijding aan innovatie, oog voor detail en hoogwaardig design. Zij zijn hiermee de ideale partner voor Under Armour en UA Record. Door deze gedeelde kernwaarden toe te passen in onze samenwerking, zijn we in staat de prestaties van atleten naar een hoger niveau te tillen, met een meer connected en intuïtieve manier dan ooit tevoren."

Innovatie - een teamprestatie
Het team van designers, sportwetenschappers en atleten van Under Armour werken nauw samen met HTC’s Connected Products business unit en de design- en engineeringteams, om ervoor te zorgen dat de gezamenlijke inspanningen voldoen aan de hoge verwachtingen van sporters. "Het is een compleet nieuwe richting voor ons", voegt Peter Chou hieraan toe. "We streven ernaar dat onze producten aan de behoefte van elk individu voldoet, of je nu traint voor een persoonlijk record in een halve marathon of als professionele atleet werkt aan de beste sportprestaties met een volledig trainingsteam achter je. We zijn het eerste bedrijf dat in staat is om dit niveau van ondersteuning te leveren en het is een geweldige kans voor ons om de ontwikkelingen in deze markt te kunnen versnellen."

----

Noot voor de redactie
Het eerste HTC-product dat geïntegreerd is met UA Record, zal afzonderlijk en op een later tijdstip worden geïntroduceerd.

Over UA Record
UA Record is de nieuwste toevoeging aan het meest uitgebreide health- en fitness-netwerk ter wereld, dat met MapMyFitness-toepassingen, inclusief MapMyRun en MapMyRide, meer dan 31 miljoen leden heeft. UA Record biedt 's werelds meest dynamische, connected health en fitness community met diverse manieren om persoonlijke medische gegevens en fitnessactiviteiten bij te houden, deel te nemen aan uitdagingen binnen de community en eenvoudig content te delen om deze 24/7 te synchroniseren met gestelde doelen.

Over Under Armour, Inc.
Under Armour (NYSE: UA), de ontwikkelaar van sportschoeisel, kleding en uitrusting, zorgde voor een revolutie in hoe atleten van over de hele wereld zich kleden. De innovatieve producten, ontworpen om sporters beter te maken, worden wereldwijd verkocht aan sporters van alle niveaus. Under Armour's dochteronderneming, MapMyFitness, bezit een van 's werelds grootste Connected Fitness community’s. Het Under Armour hoofdkantoor is gevestigd in Baltimore, Maryland. Voor meer informatie kunt u terecht op de website van het bedrijf: www.uabiz.com.

Over HTC
HTC Corporation (HTC) is opgericht in 1997. Sinds de start heeft HTC vele prijswinnende mobiele devices gemaakt. Door de behoeften van de consument centraal te stellen, verlegt HTC de grenzen van design en technologie om een innovatieve en persoonlijke ervaring te bieden aan consumenten wereldwijd. HTC’s portfolio bevat telefoons en tablets met HTC Sense. HTC is genoteerd op de Taiwanese beurs (2498). Voor meer informatie: http://www.htc.com/nl/.

Voor meer informatie
Whizpr
Rinske van den Bos/ Julien Harbers
Tel.: +31 317 410 483
E-mail: htc(at)whizpr.nl
Tags  

Verstreken tijd: 11 jaar en 107 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
HTC Netherland.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR