www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 143 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Ebury benoemt Toby Young als CTO

Amsterdam, 18 november 2014 - Ebury, de snelgroeiende financiële dienstverlener die zich vooral richt op het mkb, kondigt de aanstelling aan van haar nieuwe Chief Technology Officer Toby Young (43). Bij Ebury, dat recent een vestiging in Amsterdam heeft geopend, zal Young zich richten op de zelf ontwikkelde handelstechnologie, het leiden van de IT-teams en de ontwikkeling van nieuwe IT-oplossingen.

Toby Young heeft ruim 15 jaar ervaring in financiële technologie en was de afgelopen 6 jaar actief als CTO van de wereldwijde broker City Index. Hij beschikt over een schat aan ervaring op het gebied van klantgerichte handelstechnologie binnen een onderneming waar risicomanagement centraal staat. Eerder was hij vier jaar lang Global Head of Trading and Technology bij interdealer broker Tullett Prebon.

Toby Young: “Na een aantal jaren in de financiële dienstverlening begrijp ik hoe belangrijk het in deze sector is om te blijven investeren in innovatieve technologie. Ebury is met haar geavanceerde handelsplatform in een uitstekende positie om haar cliënten in het mkb te bedienen en hun groei te stimuleren.”

Over Ebury
Ebury is een in Amsterdam gevestigde financiële dienstverlener die met geavanceerde, zelf ontwikkelde technologie kleine en middelgrote bedrijven helpt om internationaal zaken te doen.

Ebury beschikt over een platform dat de onderneming real time verbindt met de grootste betalingsnetwerken ter wereld waaronder SWIFT en intern ontwikkelde software die de complexe processen mogelijk maakt die verbonden zijn aan het handelen in verschillende valuta's op markten met ieder hun eigen wetgeving.

Hierdoor kunnen kleine en middelgrote bedrijven betalingen ontvangen en uitvoeren tegen betere wisselkoersen, valutarisico’s afdekken en hun liquiditeit vergroten. Ebury’s platform met toegang tot ruim 120 buitenlandse valuta’s, maakt het makkelijker om ook in opkomende markten in de lokale valuta te betalen. Toegang tot deze diensten is snel en gemakkelijk via een online account en een vaste contactpersoon.

Als een door de FCA (Financial Conduct Authority) gereguleerde betalingsinstelling is Ebury onder de Directive on Payment Services (PSD) geautoriseerd om in Nederland op te treden als financieel dienstverlener. Met kantoren in Londen, Madrid en Amsterdam is Ebury één van de snelst groeiende financiële dienstverleners van het Verenigd Koninkrijk.

Bezoek voor meer informatie: www.ebury.nl

Contact:
L&DJ PR
Michiel Gosens
Tel: + 31 20 205 0426
E-mail: michiel@l-dj.nl

Dit persbericht is ook online te vinden

Verstreken tijd: 12 jaar en 143 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Ebury Nederlan.. contact  

+31 20 217 0810
www.ebury.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR