ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 125 dagen geleden)
Bedrijf:

LG Solar viert mijlpaal: 5 miljoen zonnepanelen geproduceerd

Amstelveen, 11 november 2014 - LG Solar, de solar-divisie van LG Electronics, heeft een belangrijke mijlpaal bereikt. De producent van gerenommeerde modules, zoals de MonoX, MonoX Black en de MonoX NeON, heeft in de fabriek in Gumi, Korea, haar 5 miljoenste zonnepaneel geproduceerd.

De pv-modules van LG Solar zijn momenteel verantwoordelijk voor een wereldwijde productie van maar liefst 1,3 gigawatt aan zonne-energie. Hierdoor levert het bedrijf een blijvende bijdrage aan de wereldwijde energierevolutie. Bovendien is 26% van de door LG Solar geproduceerde  zonnepanelen (1,3 miljoen) bestemd voor de Europese markt. 
De MonoX-modules van LG Solar staan wereldwijd bekend om hun elegante design, betrouwbaarheid en goede prijs-kwaliteitverhouding. Bovendien zijn de modules relatief licht en erg robuust. Tevens zijn er op het frame duidelijke markeringen voor de montage te zien en zijn de modules voorzien van slimme bekabeling, waardoor ze één van de populairste modules op de markt zijn.

“Deze mijlpaal onderschrijft ons succes en de blijvende vraag naar hernieuwbare energie binnen Europa”, Achmed Mohamed, Sales Manager Solar Group bij LG Electronics. “Een groeiend aantal huishoudens en bedrijven investeert in PV-systemen om hun energiekosten te verlagen. We willen voorop blijven lopen binnen de huidige hernieuwbare energierevolutie door een kwalitatief hoogstaand product tegen een betaalbare prijs te blijven bieden.”

Kijk voor meer informatie op: http://www.lg-solar.com/nl/producten/index.jsp

Verstreken tijd: 12 jaar en 125 dagen
LG Electronics contact  

0900 543 5454
www.lge.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl