www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 167 dagen geleden)
Bedrijf:

NS sluit overeenkomst met KPN voor verdere vernieuwing van de IT

NS heeft na een Europese aanbesteding een overeenkomst gesloten met KPN voor de levering van IT-diensten, zoals het werkplekbeheer van 12.000 werkplekken, datacenterdiensten waaronder hosting van websites als ns.nl, de servicedesk, applicatiebeheer en informatiebeveiliging. Door de aanbesteding bespaart NS kosten en wordt tegelijkertijd de IT van NS vernieuwd, flexibeler en meer gestandaardiseerd. NS gaat met de komst van KPN terug van drie naar één leverancier voor dit soort IT-diensten.

Timo Huges, CEO van NS: “Met dit contract vernieuwen we de IT van NS waarvan onze mensen en de reiziger profiteren. Zo krijgen medewerkers de beschikking over de nieuwste werkplekken, maken wij meer gebruik van standaard services, werkplekondersteuning en ontstaat een stabielere IT-omgeving voor NS en reizigers. Verder verminderen we de kosten en het aantal toepassingen. Wij zien uit naar de samenwerking met KPN die als beste partij uit de bus kwam bij de aanbesteding die aan dit contract voorafging.”

Eelco Blok, CEO van KPN: “We zijn er trots op dat NS het vertrouwen uitspreekt in onze dienstverlening. NS en KPN zijn twee prachtige Nederlandse bedrijven met een mooie toekomst en historie. Wij gaan ons inzetten om NS te helpen een nog duurzamere, innovatievere en kostenefficiëntere IT-omgeving te creëren. Wij werkten al met NS waardoor wij de organisatie goed kennen en dat kunnen wij nu verder uitbouwen en vormgeven dankzij dit contract.”

Achtergronden
KPN had het beste bod in de Europese aanbesteding die aan deze overeenkomst ten grondslag lag. KPN gaat vanuit de centrale IT-functie alle onderdelen van NS (Groep, NS Reizigers, NedTrain en NS Stations) bedienen. De transitie naar de nieuwe dienstverlening en infrastructuur vindt de komende 18 maanden plaats. In totaal worden circa 12.000 werkplekken uitgerold. Ook gaat het contract over het beheer van onder meer circa 1900 servers. NS heeft een overeenkomst van 5 jaar afgesloten met KPN, met enkele opties tot verlenging.

Verstreken tijd: 12 jaar en 167 dagen
KPN contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR