ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 124 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Een derde Nederlanders geeft partner schuld van aan laten staan elektronica in huis

  • Laten aanstaan van computer, verwarming en verlichting grootste zorgenkind
  • Een op de vijf mensen maakt zich dagelijks zorgen over apparatuur die thuis misschien nog aanstaat
  • Bedienen van elektronica op afstand met een app vermindert het onnodig aan laten staan

Amsterdam – 30 oktober 2014 – De gedachte dat er thuis nog elektrische apparaten en gadgets aanstaan, leidt in Nederland tot zorgen. Dat blijkt uit onderzoek in opdracht van Honeywell (NYSE: HON). Maar liefst 42 procent van de Nederlandse huiseigenaren maakt zich ten minste eenmaal per week zorgen of er nog elektronica aanstaan terwijl er niemand thuis is. Voor negentien procent geldt dat men zich daarover dagelijks zorgen maakt. Opvallend is dat bijna een derde van de Nederlanders die denken dat er nog iets aanstaat (32 procent), aan de partner de schuld geeft voor het laten aanstaan van apparatuur in huis. Mannen steken daarbij vaker de hand in eigen boezem dan vrouwen. Een kwart geeft de kinderen de schuld. Het onderzoek werd uitgevoerd door Multiscope onder 660 Nederlandse huiseigenaren.

Wanneer mensen als ze weggaan, vergeten hun elektronica uit te zetten, kost dat onnodig veel energie. Dit is slecht voor de portemonnee en voor het milieu, het kan gevaarlijk zijn en het veroorzaakt stress.  Bovenaan de zorgenlijst staat de computer (vijftig procent), op de voet gevolgd door de verwarming (48 procent) en verlichting (44 procent).

 De top 10 

  1. Computer (50%)
  2. Verwarming (48 %)
  3. Verlichting (44 %)
  4. Elektronica die aan de lader ligt (40 %)
  5. Tv (17 %)
  6. Radio (14 %)
  7. Radiator (12 %)
  8. Spelcomputer (6 %)
  9. Strijkbout (3 %)
  10. Fornuis (2 %)
Om de zorgen over het laten aanstaan van apparatuur te verminderen, zou meer elektronica op afstand met een smartphone of tablet-app te controleren moeten zijn. Dan is er altijd en overal controle over de apparatuur in huis. Met een slimme thermostaat is het bijvoorbeeld mogelijk om de verwarming op afstand hoger of lager te zetten.
 
Jeremy Peterson, General Manager bij de EMEA Home Comfort & Energy Systems-divisie van Honeywell: “Wij kennen allemaal wel het gevoel dat we denken dat er thuis nog een apparaat aanstaat. Vooral het laten aanstaan van de verwarming kan tot hoge kosten leiden. We weten dat de verwarming goed is voor 55 procent van de energierekening. Hoewel we consumenten niet kunnen helpen met hun strijkbout, bieden we wel oplossingen voor hun centrale verwarming. Onze connected producten, evohome slimme zoneregeling en Round Connected zijn op afstand via een app te bedienen. Met evohome kun je de temperatuur zelfs per ruimte controleren. We hoeven dus niet langer onze partner of kinderen de schuld te geven voor het laten aanstaan van de verwarming, want je houdt zelf de controle. Maar vergeet dan natuurlijk niet je smartphone mee te nemen als je van huis gaat….”

Meer informatie over Honeywells connected producten, Round Connected en evohome, en de verkoopkanalen is te vinden op www.getconnected.honeywell.com.

Het onderzoek
Honeywell schakelde onderzoeksbureau Multiscope in voor het uitvoeren van het onderzoek. In totaal namen 660 mensen deel aan het online onderzoek over het gebruik van thermostaten. Vijftig procent van de respondenten was man en vijftig procent vrouw. Alle respondenten waren volwassen huiseigenaren. Het kwantitatieve onderzoek werd uitgevoerd in week 16 en 17 van 2014.

Voor meer informatie en/of beeldmateriaal, stuur een e-mail naar honeywell@lvtpr.nl.

Perscontacten:
Naomi Samson / Moniek Jansink
LVTPR
+31 (0)30 65 65 070
honeywell@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 124 dagen
Honeywell contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl