ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 167 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Ebury benoemt Beverley Traynor als hoofd van NGO-relaties

Amsterdam, 29 oktober 2014 – Ebury, de snelgroeiende Engelse financiële dienstverlener, heeft Beverley Traynor aangesteld als hoofd van ngo-relaties voor Europa. Traynor zal binnen Ebury een team gaan leiden dat Europese ngo’s ondersteunt bij valutatransacties zodat hun buitenlandse partnerorganisaties meer van het gedoneerde geld ontvangen.

Traynor, die ook deels vanuit de Amsterdamse vestiging werkzaam zal zijn, was voor deze overstap zeven jaar werkzaam bij de Charities Aid Foundation in Londen.

Ebury heeft meer dan 200 Europese cliënten in de ngo-sector en adviseert hen bij de optimalisatie van hun valutastrategieën. “Mijn hart ligt bij ngo’s. Bij Ebury betalen ze geen transactiekosten en door de scherpe wisselkoersen kunnen ngo’s op transacties in buitenlandse valuta’s al gauw de helft besparen” aldus Beverly Traynor. “Ebury is gespecialiseerd in exotische valuta’s en kan ngo’s risicostrategieën aanbieden die veel banken niet in hun pakket hebben.”  

Rob Adrichem, Country Manager van Ebury Nederland: “Met de benoeming van Beverley halen wij een specialist aan boord die een enorme ervaring met ngo’s heeft. We zien vaak dat ngo’s geen strategie hebben om valutarisico's af te dekken of gebruik te maken van de mogelijkheid om in opkomende markten valuta's over te boeken. Het moet voor elke goede doelenorganisatie een uitdaging en verplichting zijn om ernaar te streven zoveel mogelijk geld lokaal bij de projecten te krijgen, zodat maximale hulp gegeven kan worden. Ebury is het juiste adres om NGO's hiermee te helpen.” 

Ebury is een hoofdsponsor van Aidex 2014, een jaarlijkse conferentie voor organisaties in ontwikkelingssamenwerking, die op 12 en 13 november in Brussel plaatsvindt.

Over Ebury
Ebury is een in Amsterdam gevestigde financiële dienstverlener die met geavanceerde, zelf ontwikkelde technologie kleine en middelgrote bedrijven helpt om internationaal zaken te doen.

Ebury beschikt over een platform dat de onderneming real time verbindt met de grootste betalingsnetwerken ter wereld waaronder SWIFT en intern ontwikkelde software die de complexe processen mogelijk maakt die verbonden zijn aan het handelen in verschillende valuta's op markten met ieder hun eigen wetgeving.

Hierdoor kunnen kleine en middelgrote bedrijven betalingen ontvangen en uitvoeren tegen betere wisselkoersen, valutarisico’s afdekken en hun liquiditeit vergroten. Ebury’s platform met toegang tot ruim 120 buitenlandse valuta’s maakt het makkelijker om ook in opkomende markten in de lokale valuta te betalen. Toegang tot deze diensten is snel en gemakkelijk via een online account en een vaste contactpersoon.

Als een door de FCA (Financial Conduct Authority) gereguleerde betalingsinstelling is Ebury onder de Directive on Payment Services (PSD) geautoriseerd om in Nederland op te treden als financieel dienstverlener. Met kantoren in Londen, Madrid en Amsterdam is Ebury één van de snelst groeiende financiële dienstverleners van het Verenigd Koninkrijk.
 
Bezoek voor meer informatie: www.ebury.nl

Contact:
L&DJ PR
Michiel Gosens

Tel: + 31 20 205 0426
E-mail: michiel@l-dj.nl

Dit persbericht is ook online te vinden
Recent van Ebury Nederland  
Ebury lanceert ‘Ebury Connect’ voor geïntegreerd internationaal betalingsverkeer

Verstreken tijd: 12 jaar en 167 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Ebury Nederlan.. contact  

+31 20 217 0810
www.ebury.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl