www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 157 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Konica Minolta en Hyland Software breiden strategische samenwerking uit in internationale markt

Amsterdam, 6 oktober 2014 - In het kader van het wereldwijde Managed Content Services (MCS)-programma maakt Konica Minolta, Inc. vandaag de uitbreiding bekend van de strategische samenwerking met Hyland Software, Inc. (Hyland). Dankzij deze uitbreiding worden nieuwe Enterprise Content Management (ECM)-diensten beschikbaar voor klanten in de VS, Azië-Pacific, Japan en Europa.

Konica Minolta Business Solutions VS en Hyland Software werken sinds januari 2013 samen. Sindsdien zijn beide bedrijven op de Amerikaanse markt gegroeid dankzij OnBase, een geïntegreerde ECM-oplossing van Hyland, en de bizhub-productlijn van Konica Minolta. Vanaf vandaag breiden Konica Minolta en Hyland de strategische samenwerking internationaal uit naar Azië-Pacific, Japan en Europa.

De uitbreiding versterkt de positie van Konica Minolta als wereldwijd leverancier van beeldverwerkingstechnologieën geïntegreerd in een ECM-oplossing. De samenwerking ondersteunt tevens de langetermijnstrategie van Konica Minolta om de ECM-activiteiten internationaal uit te breiden en een innovatieve en uitgebreide suite van toepassingen voor documentbeheer te bieden. Met de oplossingen verbetert de productiviteit en efficiëntie binnen organisaties en wordt klanten continu ondersteuning geboden.

Hyland Software is al vier jaar marktleider in het Gartner Magic Quadrant voor ECM. Het bedrijf groeide de afgelopen vijf jaar gemiddeld 23 procent en heeft ruim 12.700 klanten.

OnBase is een flexibele en uitgebreide ECM-oplossing die organisaties helpt bij het beheren van documenten en stroomlijnen van activiteiten. OnBase kan geïntegreerd worden in alledaagse toepassingen en biedt volledige toegang tot alle bedrijfskritische informatie waar en wanneer nodig. OnBase groeit met de organisaties mee naarmate de behoeften veranderen en de sector zich ontwikkelt.

Kijk hier voor meer informatie over OnBase. 

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Altijd als eerste de laatste persberichten van Konica Minolta via deze RSS-feed: http://www.octanewire.com/nl/rss.php?client=42

Over Konica Minolta Business Solutions Nederland BV
Konica Minolta Business Solutions Nederland BV, gevestigd in Amsterdam, Nederland, is een volledige dochter van Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, gevestigd in Langenhagen, Duitsland. Het hoofdkantoor bevindt zich in Tokio, Japan. Het bedrijf levert producten, systemen, diensten en software-oplossingen die voorzien in de behoefte van kantoor- en productie printing-omgevingen, op het gebied van documentoplossingen. Het productaanbod omvat kleur en zwart-wit multifunctionals, production printing-systemen, laser printers en all-in-one printers. Daarnaast levert Konica Minolta managementsoftware, waarmee alle systemen naadloos kunnen worden geïntegreerd in bestaande werkprocessen en IT-omgevingen. Om klanten optimaal te ondersteunen met kwalitatief hoogwaardige en duurzame oplossingen, investeert Konica Minolta continu in onderzoek en ontwikkeling en zet daarmee regelmatig nieuwe normen voor de gehele printindustrie op het gebied van innovatie, groen en veiligheid. Konica Minolta is binnen EMEA actief in meer dan 50 landen. Meer informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland BV is te vinden op de website: http://www.konicaminolta.nl/business-solutions, op de blog http://www.hetnieuweprinten.nl/ of kom in contact via http://www.facebook.com/KonicaMinoltaNL of Twitter via @KonicaMinoltaNL 

Voor algemene informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland BV kunt u contact opnemen met:
Hanno Weima
Supervisor Marketing & Communications 
Telefoon: 020 - 658 41 41
Email: hanno.weima@konicaminolta.nl 

Voor verdere persinformatie of fotomateriaal kunt u contact opnemen met OCTANE PR:
OCTANE PR
Telefoon: 040 266 11 30
E-mail: konicaminolta@octanepr.com

Illustratiemateriaal kunt u ook vinden op: http://www.konicaminolta-images.com/ 

Verstreken tijd: 12 jaar en 157 dagen
Konica Minolta.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu