www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 138 dagen geleden)
Bedrijf:

Dutch Mobile Networking Event gaat samenwerken met Executive-People en Dutch IT-channel

Den Haag, 1 oktober 2014 - Het Dutch Mobile Networking Event (DMNE), het platform dat professionals uit de telecomindustrie samenbrengt, gaat een samenwerking aan met Executive-People en Dutch IT-channel. De partijen willen samen inspelen op de verschuiving van telecom richting de ICT-sector.



DMNE ziet telecom al enkele jaren steeds verder richting ICT verschuiven, wat vorig jaar tijdens het Mobile World Congress opnieuw werd bevestigd. Het is voor de organisatie dan ook een strategische keuze om met de platformen Executive-People en Dutch IT-channel de krachten te bundelen.

Voor Executive People en Dutch IT-channel komt deze samenwerking op een goed moment. De redacties van beide platformen volgen de ontwikkelingen rond mobiele communicatie en telecom op de voet. In toenemende mate maakt communicatie onderdeel uit van de strategie waar CIO's en andere beslissers bij betrokken zijn. Ook van hun leveranciers, de resellers,  wordt verwacht dat ze telecom integreren in ICT-oplossingen. De overeenkomst voor deze samenwerking is ondertekend door de oprichters van het DMNE Caroline Spek en Danny Frietman en Rob de Kleijnen, directeur van Executive-People en Dutch IT-Channel.

Rustig werken of vergaderen
Door de samenwerking verbreedt het DMNE onder andere haar activiteiten op het Mobile World Congress , dat van 2 t/m 5 maart 2015 zal plaatsvinden in Barcelona. Naast het traditionele succesvolle netwerkevent wat in 2015 zal plaatsvinden op maandag 2 maart  zal de DMNE de Nederlandse bezoekers een locatie bieden waar zij zich overdag kunnen terugtrekken van de beurs om in rust te kunnen werken of vergaderen.

Bezoekers kunnen op deze locatie ook inhoudelijke ronde tafels bijwonen. De ontwikkelingen tijdens het congres kunnen via de websites van Executive-People en Dutch IT-channel worden gevolgd via nieuws,  interviews en  video-updates.

Het is een wens van de DMNE om tijdens het Mobile World Congres 2016 een Holland Paviljoen te organiseren. De basis hiervoor is versterkt dankzij de samenwerking met Executive-People en Dutch IT-channel. Gesprekken met onder andere lokale overheden over dit project zijn op dit moment in volle gang.

======================================

Noot voor redactie, niet voor publicatie
Journalisten zijn welkom bij de activiteiten van het Dutch Mobile Networking Event 2015 in Barcelona. Aanmelden kan direct bij de initiatiefnemers Caroline Spek en Danny Frietman of Rob de Kleijnen. Deelname wordt vooraf persoonlijk bevestigd per mail. Op de website http://www.dutchmobilenetworking.com staat vanaf 15 oktober 2014 alle informatie over het programma, de tijden, locaties en routebeschrijvingen.

Over Dutch Mobile Networking Event (DMNE) 
Deze netwerkborrel biedt jaarlijks ruimte aan 200-250 bezoekers uit de telecomindustrie die via een gecontroleerde gastenlijst uiteindelijk toegang krijgen. Tijdens de eerste editie in 2010 telde  het meer dan 150 bezoekers. In 2011, 2012 en 2013 liep het aantal op tot 180 bezoekers en in 2014 was er een record van 235 bezoekers. De meerderheid van de bezoekers zijn beslissers bij de inkoop van telecomdiensten, -software en -hardware.

Meer informatie: http://www.dutchmobilenetworking.com.

Contact organisatie
Caroline Spek: caroline@dutchmobilenetworking.com
+31 631 757 986

Danny Frietman: danny@dutchmobilenetworking.com
+31 618 859 232

Rob de Kleijnen: rob@dutchmobilenetworking.com
+31 640 236 803


Verstreken tijd: 11 jaar en 138 dagen
Dutch IT Leade.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo Bommel Wonen
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo We talk SEO B.V.
Logo The Digital Neighborhood
Logo Web Wings
Logo DNA Services B.V.
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo Odin Groep
Logo Object First
Logo Geotab
Logo Lightspeed
Logo NIRPA
Logo Ictivity
Logo Klearly
Logo Unit4
Logo Bidfood
Logo Web Wings
Logo Palo Alto Networks
Logo Zendure
Logo Vertiv
Logo Techleap.nl
Logo Databricks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102996 persberichten
6987 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16949 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR