ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 59 dagen geleden)
Bedrijf:

LG Solar verhoogt piekvermogen MonoX NeON-zonnepanelen naar 305 Wp

De nieuwste modules van LG zijn te zien tijdens de Energie Vakbeurs 2014 in ’s-Hertogenbosch

LG Solar, een divisie van LG Electronics, schroeft de efficiëntie van de LG MonoX™ NeON-modules verder omhoog. De high performance-modules met zwart glossy frame bieden nu een piekvermogen van 305 Watt piek (Wp), terwijl het aantal cellen per zonnepaneel 60 is gebleven. Hierdoor zijn deze modules bij uitstek geschikt zijn voor gebruikers die veel uit een klein dakoppervlak willen halen. De modules worden getoond tijdens de Vakbeurs Energie 2014 die van 7 tot en met 9 oktober plaatsvindt in de Brabanthallen in ’s-Hertogenbosch.

De verbeterde versie van deze N-type zonnecellen biedt meer vermogen per m2, lagere installatiekosten en verhoogde energieopbrengsten. De LG MonoXTM NeON biedt bij een installatie van 14 modules 4270 Wp. Hierdoor leveren de zonnepanelen bijna 20% meer op dan conventionele cellen. Door de zogenaamde NeON-technologie is het mogelijk om het invallende licht aan de voor- en achterzijde van de cel op te nemen. Tevens zorgt de meervoudige anti-reflectiecoating en het anti-reflecterende glas voor vermindering van verstrooiing en reflectieverliezen, waardoor de nieuwste modules nog meer opleveren. Bovendien zijn de nieuwe modules geüpgraded, waardoor ze nu nog beter bestand zijn tegen weersomstandigheden zoals hagel en storm.

Bovendien kan er flink op de installatiekosten worden bespaard. Er zijn namelijk minder modules nodig om hetzelfde rendement te behalen, waardoor minder bevestigingsmateriaal, minder oppervlakte en minder werkuren nodig zijn om de modules te installeren. Om bijvoorbeeld het bevestigingsproces te vereenvoudigen, zijn er op het frame duidelijke markeringen voor de montage te zien. Tevens zijn de nieuwe modules met een gewicht van 16,8 kg relatief licht, waardoor installateurs ze gemakkelijk kunnen installeren.

“Wij zij erg verheugd dat we het vermogen van de MonoX NeON-modules hebben verhoogd”, stelt Achmed Mohamed, Sales Manager Solar Group bij LG Electronics. “Deze modules voorzien in de vraag van consumenten naar zonnepanelen van hoge kwaliteit tegen een eerlijke prijs. Voor installateurs is het bovendien belangrijk dat de systemen eenvoudig te installeren zijn. Met deze zonnepanelen kunnen we zowel consumenten als installateurs een passend product bieden.”

Vakbeurs Energie 2014
De LG MonoXTM NeON zonnepanelen worden getoond tijdens de vakbeurs Energie 2014. Gelijktijdig vindt het Solar Event plaats. De beurs vindt plaats van 7 tot en met 9 oktober in de Brabanthallen in ’s-Hertogenbosch. De volgende distributeurs van LG Solar-modules zijn op de beurs te vinden: Energiebau, GPC Europe, Solar-Center, Solar Clarity en Tritec. Voor meer informatie over Energie 2014 en het Solar Event: http://www.energievakbeurs.nl/ en http://www.solarevent.nl

Kijk voor meer informatie op: http://www.lg-solar.com/nl/producten/index.jsp
 


Over LG Solar
Met twintig jaar baanbrekend onderzoek, immense voorbereiding en wereldklasse ontwikkeling is LG Solar nu een van de koplopers op het gebied van duurzame energie. Met geavanceerde technologie, ontwikkeld door LG Electronics, is LG Solar er klaar voor om de wereld een meer zonne-verrijkte omgeving te maken. Het streven van LG Solar naar kwaliteitszorg bij het maken van superieure producten is ongeëvenaard.

LG Solar is onderdeel van LG Electronics, wereldleider en een technologische pionier van consumentenelektronica, mobiele communicatie en huishoudelijke apparatuur. Het bedrijf heeft meer dan 91.000 werknemers die werkzaam zijn in 117 functies, waarvan 98 dochterondernemingen over de hele wereld, met een wereldwijde omzet van 37 miljard euro in 2012. LG bestaat uit vier business units - Home Entertainment, Mobile Communications, Home Appliance, Air Conditioning en Energy Solutions. Voor meer informatie over LG Solar: www.lg-solar.com/nl

Rosalie Heikens van LEWIS – Global Public Relations:
Tel: + 31 (0)40 235 4600
E-mail: LGSolarNL@lewispr.com

Verstreken tijd: 12 jaar en 59 dagen
LG Electronics contact  

0900 543 5454
www.lge.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl