ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 136 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Sage ERP X3 nu ook in de cloud

Sage ERP X3 Online, cloud-versie van Sage ERP X3 versie 7, is het logische vervolg van het continue streven van Sage om aan de vragen van ondernemingen te beantwoorden voor wat betreft flexibiliteit en productiviteit

Amsterdam, 15 september 2014 – Sage Group plc, een van de wereldwijde marktleiders op het gebied van bedrijfsmanagementsoftware en -services, biedt middelgrote bedrijven nu nog meer bruikbaarheid en mobiliteit met de lancering van Sage ERP X3 Online, de cloud-versie van zijn nieuwe-generatie ERP.

“Ons onderzoek toont aan dat ruim 76 procent van alle bedrijven overweegt om in de toekomst in de cloud te gaan met hun bedrijfsmanagementsoftware en daarin willen investeren. Hieruit blijkt dat er een duidelijke vraag is en dat het midden- en kleinbedrijf de voordelen van de cloud begrijpt”, aldus Christophe Letellier, CEO van Sage ERP X3. “We hebben een cloud-versie van onze Sage ERP X3 versie 7-technologie ontwikkeld, waarmee klanten kunnen groeien met nog sneller, eenvoudiger en flexibeler ERP.”

Sage ERP X3 versie 7 nu ook in de cloud
De cloud-oplossing Sage ERP X3 Online is bedoeld voor bedrijven die het gebruiksgemak, de toegankelijkheid, de eenvoud en een lage cost of ownership van een online dienst willen benutten zonder concessies te doen aan de functionaliteit en schaalbaarheid van Sage ERP X3 versie 7.  Sage ERP X3 Online wordt in september 2014 eerst in Noord-Amerika gelanceerd, voordat het wereldwijd wordt uitgerold.

“Noord-Amerikaanse bedrijven zijn momenteel de leiders in de overstap naar cloud-technologie”, vertelt Joe Langner, Executive Vice-President en General Manager van mid-market-oplossingen voor Sage Noord-Amerika. “Daarom rollen we onze cloud-versie van Sage ERP X3 daar eerst uit. Bedrijven kunnen nu zelf bepalen hoe ze hun managementsysteem willen inrichten en betalen. Sage ERP X3 Online is een volgende logische stap in ons continue streven om bedrijven een keuze te bieden, alsook het vertrouwen om te groeien.”

Intuïtiviteit en mobiliteit in het hart van Sage ERP X3 versie 7
Uit onderzoek van Sage blijkt dat bedrijven in het middensegment drie prioriteiten hebben: nieuwe orders binnenhalen, de bedrijfskosten verlagen en de omzet verhogen. Het was precies om die doelstellingen te bereiken, dat aan Sage ERP X3 versie 7 nieuwe functies werden toegevoegd. Bruikbaarheid en mobiliteit staan centraal in Sage ERP X3 versie 7, zodat middelgrote bedrijven nog sneller nog meer kunnen doen, waar ze ook zijn. Zo helpt het ERP-systeem ze de kosten te verlagen en sneller te reageren om nieuwe orders binnen te halen.

Sage ERP X3 versie 7 is voorzien van een compleet nieuwe, intuïtieve samenwerkingsfunctionaliteit gebaseerd op HTML5, die veel browsers en personalisatie ondersteunt. Ook is het mobiel toegankelijk en biedt het allerlei web-apps, integratie met Microsoft Office en een gloednieuwe, krachtige zoekfunctie.  Het Sage ERP X3-platform is ontwikkeld met behulp van cloud-eigen technologieën, zoals HTML5, MongoDB, Elastic Search, JSON en Node.js.

Over Sage
We bieden het midden- en kleinbedrijf een reeks gebruiksvriendelijke, veilige en efficiënte businessmanagementsoftware en -diensten – van accounting en payroll tot enterprise resource planning, customer relationship management en betalingen. Onze klanten ontvangen voortdurend advies en ondersteuning via ons wereldwijde netwerk van lokale experts die hen helpen hun bedrijfsproblemen op te lossen. Dat geeft hen het vertrouwen hun zakelijke ambities waar te maken. Sage werd opgericht in 1981, is sinds 1989 genoteerd aan de beurs van Londen en heeft in 1999 een plek veroverd in de FTSE 100. Met ruim zes miljoen klanten en meer dan 12.700 medewerkers is Sage vertegenwoordigd in 24 landen: Europa, Noord-Amerika, Zuid-Afrika, Australië, Azië en Brazilië. Voor meer informatie: www.sage.com.

Sage ERP X3 is de wereldwijde ERP-oplossing van Sage Group, bedoeld voor mid-market-ondernemingen en vestigingen van grote groepen met internationale aanwezigheid. Sage ERP X3 is al meer dan tien jaar een complete en beproefde ERP-oplossing die beantwoordt aan de specifieke behoeften en uitdagingen van middelgrote ondernemingen in sectoren van fabricage tot en met distributie, inclusief diensten en industrie. Meer dan 4.500 klanten in zestig landen hebben gekozen voor Sage ERP X3, omdat het bedrijven vooruithelpt met snellere, eenvoudiger en flexibeler ERP.  Voor meer informatie: www.sageerpx3.com.

Voor meer informatie:
Progress Communications
Inger Hund
Tel.: +31 (0)20 363 11 52
E-mail: sage@progresscommunications.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 136 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
The Sage Group.. contact  

+44 (191) 294 3000
www.sage.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl