www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 99 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Ericsson introduceert eerste indoor picocell voor kleine gebouwen

Capaciteitsverdubbeling tot 300Mbps

Rijen, 9 september 2014Ericsson (NASDAQ: ERIC) introduceert de RBS 6402; de eerste, zeer compacte, indoor picocell met carrier-aggregatie. De picocell levert twee keer zoveel capaciteit waarbij het LTE snelheden tot 300 Mbps haalt. Verder is het is de enige multi-carrier, die drie technologieën (LTE, WCDMA en WiFi) kan combineren. Installatie van de picocell is ‘plug-and-play’ en live in tien minuten. 

Zelfde dekking, minder kosten
Kleinere gebouwen en locaties, zoals bijvoorbeeld restaurants of winkels, hebben dezelfde mobiele breedband eisen ten aanzien van dekking en capaciteit als hun grotere tegenhangers. In deze kleinere locaties is het echter de uitdaging dit tegen lagere kosten te realiseren, zowel in termen van de ‘total installed capex’ en de lopende opex. Met de introductie van de RBS 6402 komt Ericsson tegemoet aan deze eisen.

Lees hier het volledige Engelstalige bericht.

---

Over Ericsson
Ericsson is ‘s werelds grootste leverancier van communicatietechnologie en -diensten. De lange-termijn relaties met alle grote telecom operators ter wereld stelt mensen, bedrijven en samenlevingen in staat het potentieel te ontwikkelen en een duurzamere toekomst te creëren.

Ericsson’s diensten, software en infrastructuur - vooral in mobiliteit, breedband en de cloud – stellen de telecomindustrie en andere sectoren in staat beter zaken te doen, de efficiëntie te verhogen, de gebruikerservaring te verbeteren en nieuwe kansen te benutten.

Het bedrijf is met meer dan 110.000 medewerkers actief in meer dan 180 landen. Vandaag de dag gaat meer dan 40 procent van het wereldwijde mobiele verkeer over Ericsson netwerken en ondersteunt Ericsson netwerken die meer dan 2,5 miljard abonnees bedienen. Ericsson’s investeringen in research & development zorgen ervoor dat hun oplossingen en klanten voorop blijven lopen.

De netto verkoop in 2013 bedroeg SEK 227,4 miljard (EUR 25,6 miljard). Ericsson is opgericht in 1876, heeft zijn hoofdkantoor in Stockholm en is genoteerd aan de NASDAQ OMX, Stockholm en de NASDAQ New York.

www.ericsson.com
www.ericsson.com/news
www.twitter.com/ericssonpress
www.facebook.com/ericsson
www.youtube.com/ericsson

Voor meer informatie:
Ericsson Nederland
Sylvia van Haren
Tel.: +31 (0) 161 242 973
Sylvia.van.Haren(at)ericsson.com

Whizpr
Marjan Schrader
Tel.: +31 (0) 317 410 483
ericsson(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 12 jaar en 99 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Ericsson contact  

+31 161 24 9911
www.ericsson.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR