www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:

Sony introduceert krachtige Sound Bar met BASS BAZUKA

  • Krachtig 260W 2,1-kanaals geluid voor tv-kijken, gamen of feestjes
  • Verras gasten met BASS BAZUKA en ledverlichting
  • One-Touch Listening voor onmiddellijke Bluetooth-verbinding met NFC-smartphone of -tablet
Badhoevedorp, 3 september 2014 - Met de nieuwste Sound Bar (HT-GT1) van Sony kun je rekenen op meer volume dan ooit – of je nu tv kijkt, van een film geniet, aan het gamen bent of een huis vol feestvrienden hebt.

De nieuwe HT-GT1 past perfect bij je televisie. Hij voegt 260W 2,1-kanaalsgeluid toe met krachtige bassen. Zo geniet je nog meer van je favoriete films, games en tv-series. De behuizing van de Sound Bar en de aparte subwoofer zijn gemaakt van stevig hout. Interne trillingen en resonantie worden zo tegengegaan waardoor je een helder, clean en krachtig hifi-geluid hoort. De bijzondere Clear Voice-technologie van Sony staat garant voor kristalheldere dialogen wanneer je naar het nieuws of tv-series kijkt.

One-Touch Listening
Sluit de Sound Bar aan op je tv, steek er een USB-stick met MP3-bestanden in of sluit je iPhone/iPad/iPod of MP3-speler met favoriete muziek aan. Met slechts één aanraking koppel je de Sound Bar draadloos (via Bluetooth) met een NFC-compatibele smartphone of tablet. Zo kun je op vol volume van je muziekcollectie genieten, zonder onhandige kabels. Je kunt de Sound Bar zelfs via Bluetooth bedienen vanaf je telefoon met Sony’s gratis app SongPal voor iOS/Android.

Draagbaar
Dankzij de ingebouwde handgrepen draag je de GT1 en de subwoofer moeiteloos van de ene kamer naar de andere. De Sound Bar kan ook direct op de subwoofer-behuizing geplaatst worden – met de perfecte hoek om het geluid op de luisteraars los te laten. 

Druk op de BASS BAZUKA-knop en laat de bassen knallen: een absoluut extreme sound zonder vervorming. De Sound Bar ziet er net zo wild uit als dat hij klinkt. De kleurrijke ledverlichting doet mee op het ritme van de muziek voor een echte lichtshow. 

Heb je al een Sony audio- of minisysteem in huis? De Sound Bar is direct aan te sluiten via de handige Party Chain-functie. Zo krijgt het geluid een serieuze extra boost. 

Prijs en beschikbaarheid
De nieuwe HT-GT1 Sound Bar van Sony is vanaf eind oktober 2014 verkrijgbaar in het zwart voor een consumentenadviesprijs van 200,- euro.



------------------

Over Sony Corporation
Sony Corporation is wereldwijd vooraanstaand fabrikant van audio, video, game, communicatie- en informatietechnologieproducten voor de consumenten- en zakelijke markt. Met haar muziek-, beeld-, computerentertainment en online toepassingen heeft Sony de mogelijkheid om wereldwijd een voortrekkersrol te vervullen op het gebied van elektronica en entertainment. Sony rapporteerde een samengesteld verkoopresultaat van ongeveer 75 miljard dollar in het afgelopen fiscale boekjaar, dat eindigde op 31 maart 2014. Meer informatie op de Sony Global Web Site: http://www.sony.net/

Voor meer informatie kijk op de Sony sectie op de Whizpr-site of het Europese Sony presscentre of neem contact op met:

Hans den Heijer, PR Manager Sony Nederland
Tel:   020 658 1640 / e-mail: hans.den.heijer(at)eu.sony.com

Gijs Fennell / Winnie Silvertand – Whizpr
Tel:   0317 410 483 sony(at)whizpr.nl

Informatie voor consumenten
Customer Information Center – 020- 658 1888

Verstreken tijd: 11 jaar en 103 dagen
Sony Nederland contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Mollie
Logo Object First
Logo NTT DATA
Logo Customs Support Group
Logo KnowBe4
Logo Conclusion Mission Critical
Logo EPAM Systems
Logo Vertiv
Logo Conclusion
Logo Proximus NXT
Logo Fujitsu Nederland
Logo Razer Europe
Logo Veeam Software
Logo Ormit Talent
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102654 persberichten
6960 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16650 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl