www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Toshiba Canvio AeroMobile wireless SSD

Persoonlijke cloud in zakformaat - zowel stijlvol als duurzaam

Neuss/Duitsland, 3 september 2014 – Toshiba Storage Peripherals Division introduceert vandaag de Canvio AeroMobile wireless SSD. De externe harde schijf combineert het gemak van een draagbaar opslagapparaat en de duurzaamheid en prestaties van een SSD (solid state drive). De externe SSD wordt geleverd in zakformaat, beschikt over geïntegreerde draadloze functionaliteit en een high-speed USB 3.0-poort. Gebruikers kunnen hiermee op elke gewenste locatie belangrijke gegevens naadloos verzenden naar tot wel acht apparaten tegelijkertijd.


De stijlvolle Canvio AeroMobile wireless SSD is verkrijgbaar in een lichte goudkleur en is dé hub voor centrale opslag. Voor uw smartphone, laptop, tablet en pc. De SSD biedt 128 GB[1] aan opslagruimte en beschikt dankzij de ingebouwde SD-kaartsleuf over een extra geheugen - dat ook als back-upsysteem te gebruiken is voor vakantiefoto's, familiefilmpjes en persoonlijke gegevens. Alles is goed geregeld, de SSD is namelijk beter bestand tegen schokken en trillingen dan conventionele externe harde schijven. En dankzij de verbeterde levensduur van de accu kunnen gebruikers bovendien tot wel 8 uur aaneengesloten video's streamen2.

De Canvio AeroMobile wireless SSD past dankzij het lichte en compacte ontwerp moeiteloos in een broekzak. Belangrijke gegevens kunnen zo dan ook snel en eenvoudig worden opgeslagen, gedeeld en gestreamd. Gebruikers hebben dus altijd hun persoonlijke cloud bij zich en hun gegevens worden thuis of op het werk altijd ondersteund. Tevens is er de Toshiba Wireless SSD app voor Android- of iOS-apparaten, waarmee op elke locatie bestanden kunnen worden geopend, opgeslagen en gestreamd.Met Internet Pass-Thru Mode kan de gebruiker bovendien gelijktijdig op het web surfen en de Canvio AeroMobile wireless SSD gebruiken.

Arnaud Bonvarlet, General Manager, Storage Peripherals Division, Toshiba Europe GmbH: “Er zijn tegenwoordig steeds meer mogelijkheden om de wereld om ons heen vast te leggen en het wordt dan ook steeds belangrijker om back-ups te kunnen maken en gegevens eenvoudig te kunnen beveiligen en gebruiken. De Canvio AeroMobile wireless SSD biedt extra flexibiliteit om gegevens op te slaan en te kunnen delen. En gebruikers zijn er bovendien van verzekerd dat hun dierbare herinneringen veilig worden geback-upt.”

De Canvio AeroMobile wireless SSD heeft een accu met een levensduur van maximaal 8 uur en is compatibel met Microsoft® Windows® 8.1, 8 en 7, Mac OS X 10.7 en 10.8, iOS-versie 5.1 tot 7 en Android-versie 2.3 tot 4.2. Het product is verkrijgbaar vanaf oktober, tegen een adviesprijs van €149,- inclusief BTW.

Productspecificaties

Specificaties
  • Capaciteit: 128 GB
  • Opslaginterface 802.11b/g/n of USB 3.0
  • Draadloze LAN-interface IEEE 802.11b/g/n
  • Overdrachtssnelheid:
    • Max. 150 Mbps (draadloos)
    • Max. 5 Gb/s (USB 3.0) 
  • Afmetingen: 63 mm (B) x 123,2 mm (H) x 12,5 mm (D)
  • Kleur: Lichtgoud
  • Gewicht 120 g
  • Ingebouwde SD-kaartsleuf
  • Gelijktijdig toegankelijk voor maximaal 8 apparaten
  • Oplaadbare accu met een levensduur van 8 uur voor het streamen van gegevens
  • Internet Pass-Thru Mode
Inhoud verpakking
  • Canvio AeroMobile wireless SSD
  • USB 3.0-kabel (Micro-USB-B naar A-kabel, 45 cm)
  • AC-voedingsadapter
  • Beknopte installatiegids
Systeemvereisten3
  • iOS-versie 5.1 tot 7. Android™-versie 2.3 tot 4.2, Microsoft® Windows® 8.1, Windows ® 8, Windows ® 7, Mac OS X® Lion, Mac OS X® Mountain Lion
  • Draadloze LAN-interface beschikbaar
Beelmateriaal:
http://toshiba.press.jadis.net/pr_mappe.phtml?fid=d5ce39578a613edbce64d3c705ae6b62

[1] Eén gigabyte (1 GB) is 109 = 1.000.000.000 bytes en één terabyte (1 TB) is 1012 = 1.000.000.000.000 bytes waarbij machtsverheffingen van 10 worden gebruikt. Voor het besturingssysteem van een computer wordt de opslagcapaciteit echter vermeld met machtsverheffingen van 2. Er wordt daardoor minder opslagcapaciteit weergegeven, 1 GB is dan namelijk 230 = 1.073.741.824 bytes en 1 TB is 240 = 1.099.511.627.776 bytes. Verkrijgbare opslagcapaciteiten (inclusief voorbeelden van diverse mediabestanden) variëren en zijn onder andere afhankelijk van bestandsgrootte, formattering, instellingen, software en het besturingssysteem.

2 De daadwerkelijke levensduur van de accu hangt af van de gebruikte hardwareconfiguratie en het besturingssysteem.

3 De daadwerkelijke compatibiliteit hangt af van de gebruikte hardwareconfiguratie en het besturingssysteem.

Over Toshiba's Storage Peripherals Division
Toshiba Europe GmbH Storage Peripherals Division, gevestigd in Neuss, Duitsland, brengt HDD- en SSD-opslagoplossingen gericht op consumenten en retailers in Europa. Het huidige productassortiment loopt uiteen van externe en interne harde schijven tot SSD's en oplossingen voor netwerkopslag.

Toshiba beschikt over ruim 40 jaar ervaring met de ontwikkeling en productie van harde schijven die door elke vooraanstaande fabrikant van notebooks worden gebruikt. Meer informatie over hoe Toshiba deze technologie toepast in eigen producten, is te vinden op http://www.toshiba.nl/hard-drives/

Over Toshiba
Toshiba Corporation, een Fortune Global 500-bedrijf, levert toonaangevende oplossingen in de vorm van geavanceerde elektronische en elektrische producten en systemen in vijf strategische businessdomeinen: Energy & Infrastructure, Community Solutions, Healthcare Systems & Services, Electronic Devices & Components en Lifestyle Products & Services. Op basis van het commitment van de Toshiba Group, ‘Committed to People, Committed to the Future’, bevordert Toshiba wereldwijd activiteiten die groei door creativiteit en innovatie helpen waarborgen en bijdragen bij aan de totstandkoming van een wereld waarin mensen overal onder veilige en comfortabele omstandigheden leven.

Toshiba, in 1875 opgericht in Tokio, is vandaag de dag de spil in een mondiaal netwerk van meer dan 590 bedrijven en 200.000 werknemers en een jaaromzet van ruim 6,5 biljoen yen (63 miljard US dollar).

Meer informatie over Toshiba is te vinden op: www.toshiba.co.jp/index.htm

Toshiba Europe GmbH, gevestigd in Neuss, Duitsland, is een dochteronderneming van Toshiba Corporation, Tokio.

Contacten voor de media:

The Communication Force
Anke van de Vliet
Tel. 023 56 56 850
ankevdv@communicationforce.com

Storage Peripherals Division
Toshiba Europe GmbH
Julia Lepping
www.toshiba.eu/storage

Verstreken tijd: 11 jaar en 103 dagen
Toshiba contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Mollie
Logo Object First
Logo NTT DATA
Logo Customs Support Group
Logo KnowBe4
Logo Conclusion Mission Critical
Logo EPAM Systems
Logo Vertiv
Logo Conclusion
Logo Proximus NXT
Logo Fujitsu Nederland
Logo Razer Europe
Logo Veeam Software
Logo Ormit Talent
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102654 persberichten
6960 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16650 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR