www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 108 dagen geleden)
Bedrijf:

WiFi-netwerk gelanceerd in Philips Stadion

Ongeveer 30.000 voetbalsupporters hebben zaterdag tijdens de eredivisiewedstrijd PSV-NAC Breda tegelijk gebruik kunnen maken van het nieuwe WiFi-netwerk van UPC Nederland in het Philips Stadion in Eindhoven. Het is voor het eerst in Nederland dat een groot WiFi-netwerk live ging in een voetbalstadion.Gedurende de wedstrijd hebben 17.000 supporters gebruik gemaakt van draadloos internet via WiFi, van wie 11.000 tegelijkertijd online waren.

UPC en PSV zijn eerder dit jaar overeengekomen om het Philips Stadion in Eindhoven dit seizoen van een betrouwbare WiFi-toepassing te voorzien. Samen met partner Infostrada Sports zijn UPC en PSV het project ‘Connected Stadium’ gestart, een service waarbij draadloos internet, online media, een nieuwe PSV app en digitale diensten bij elkaar samenkomen – een primeur voor clubs in Nederland. Zaterdag 16 augustus vond de eerste test plaats om te zien of alle bezoekers van het Philips Stadion met hun mobiel gebruik konden maken van internet op hoge snelheid. Daarmee ging de eerste fase van het project van start, waarbij alle bezoekers toegang hebben tot het nieuwe netwerk. In deze fase van het project kunnen fans gebruik maken van basisbehoeften zoals social media en e-mail.

De WiFi-technologie daarvoor is aangelegd door UPC. De WiFi-punten in het stadion vormen gezamenlijk een dekkend High Density WiFi-netwerk dat is aangesloten op het hoogwaardige netwerk van UPC. Het WiFi-netwerk zorgt er straks voor dat tienduizenden bezoekers binnen 1 vierkante kilometer tegelijk gebruik kunnen maken van hoge internetsnelheden en altijd online zijn. Een gepatenteerde technologie voor deze complexe omgeving zorgt ervoor dat deze combinatie van bereik en aantallen mogelijk is. Binnenkort volgen naast snel internet verschillende functionaliteiten, zoals een geheel nieuwe PSV app met alle informatie omtrent PSV, het laatste nieuws, statistieken en beeldmateriaal.

PSV vraagt aan haar fans om feedback om het netwerk de komende wedstrijden te kunnen optimaliseren, waardoor in een later stadium de mogelijkheden uitgebreid zullen worden. De club en UPC zullen de komende wedstrijden blijven communiceren over de voortgang.

Foto: Baptiest Coopmans, algemeen directeur van UPC, en Toon Gerbrands, algemeen directeur van PSV, nemen gezamenlijk het nieuwe WiFi-netwerk in het Philips Stadion in gebruik. (c) Pics United.

Tags  

Verstreken tijd: 12 jaar en 108 dagen
UPC Nederland contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu