www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 96 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Evides Waterbedrijf standaardiseert op Infor EAM Enterprise

Infor EAM helpt Nederlands waterleidingbedrijf hoge leveringszekerheid en betrouwbaarheid van het water te waarborgen

Barneveld, 11 augustus 2014 Infor, een leverancier van bedrijfssoftware met meer dan 70,000 klanten, maakt bekend dat Evides Waterbedrijf, de grootste leverancier van drink- en industriewater in Nederland, standaardiseert op Infor Enterprise Asset Management (EAM) om op uniforme wijze de EAM-processen te beheren. Naast de afdeling productiewater die al sinds 2002 gebruikmaakt van Datastream 7i dat in 2006 werd overgenomen door Infor, zet nu ook de afdeling infra de Enterprise Asset Management-oplossing van Infor in. Het aantal gebruikers is daarmee verdubbeld en komt op circa 400.

Evides Waterbedrijf zorgt met circa 660 werknemers voor de levering van drinkwater aan 2,5 miljoen klanten in Zeeland en delen van de provincie Zuid-Holland en Noord-Brabant. Tevens biedt het waterleidingbedrijf industriewaterdiensten aan grote industriële klanten in Nederland, België en Duitsland en bezit en beheert verschillende afvalwaterzuiveringsinstallaties op Schiphol, Delfzijl, Delft en Vlissingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Rotterdam en het bedrijf is in handen van publieke aandeelhouders, te weten gemeenten en provincie.  

De levering van betrouwbaar drinkwater is het hoogste goed voor het waterbedrijf. Om dit te kunnen garanderen is onderhoud en het vernieuwen van de zuiveringsinstallaties en de leidingen noodzakelijk. De afdeling infra, verantwoordelijk voor de levering van het drinkwater, maakte gebruik van een eigen asset managementsysteem, gebaseerd op maatwerk. Evides wilde echter uniforme EAM-processen zodat de afdelingen productie drinkwater (verantwoordelijk voor de zuivering), industriewater (maatwerkinstallaties) en infra (levering) op dezelfde wijze EAM uitvoeren. Hierdoor kunnen de ruim 5 miljoen assets beter beheerd worden en is de analyse eenduidig.

Integratie
Het waterbedrijf heeft Infor EAM gecombineerd met het ESRI ArcGIS (Geografisch Informatie Systeem) en AutoDesk AutoCad. Dankzij de standaard integratiekoppeling tussen Infor EAM en GIS worden alle gegevens gesynchroniseerd. Op deze wijze worden de applicaties daar ingezet waar ze goed in zijn. Ineke Verwijs, Manager ICT bij Evides Waterbedrijf, licht toe: ‘GIS is sterk in het visualiseren van onze assets op kaarten, terwijl EAM een ‘best of breed’-oplossing is voor het ondersteunen van onze management processen.”

Evides quote  
“We zijn blij met de professionele samenwerking met Infor en kijken ernaar uit om de deze voort te zetten en de EAM-applicatie continu verder te ontwikkelen en te verbeteren,” zegt Robbert Wever, Manager Productie Drinkwater bij Evides Waterbedrijf..

Infor quote
“De Infor EAM-oplossingen zijn een mooi voorbeeld van een ‘best of breed’-oplossing,” aldus Bert Verplancke, Sales Director Northern Europe Enterprise Asset Management & Sustainability Solutions bij Infor. “Zo biedt de oplossing de mogelijkheid om het capital-asset-management te verbeteren op een manier die de betrouwbaarheid vergroot, onderhoud verbetert en naleving van de regelgeving waarborgt. Daarnaast kunnen de monteurs en medewerkers van de technische dienst met behulp van Infor EAM Mobile nu offline en online werken.”

Toekomst 
Na de standaardisatie van alle afdelingen op Infor EAM volgt later dit jaar nog een upgrade naar versie 11, om de prestaties nog verder te optimaliseren. Zo bieden de uitgebreidere functies in de nieuwe versie gebruikers bijvoorbeeld veel meer mogelijkheden die rekening houden met de variërende staat van onderdelen.

Blijf op de hoogte van Infor: Over Infor
Infor verandert de manier waarop informatie wordt gepubliceerd en gebruikt binnen een bedrijf en helpt meer dan 70.000 klanten in 200 landen hun operations en aanpassingsvermogen te verbeteren en hun groei te stimuleren. Infor biedt branchespecifieke applicaties en suites die ontworpen zijn voor het realiseren van snelheid, met een innovatief ontwerp die eenvoudig, transparant en elegant is en een rijke gebruikerservaring bieden. De flexibele implementatieopties geven klanten de keuze om hun activiteiten in de cloud, on-premise of allebei in te zetten. Kijk voor meer informatie op: nl.infor.com.

Infor klanten zijn onder andere:
  • 19 van de top 20 lucht- en ruimtevaartbedrijven
  • 12 van de top 13 hightechbedrijven
  • 10 van de top 10 farmaceutische bedrijven
  • 21 van de 25 grootste Amerikaanse gezondheidsorganisaties
  • 16 van de 20 grootste Amerikaanse steden
  • 84 van de top 100 toeleveranciers van de automobielindustrie
  • 31 van de top 50 industriële distributeurs
  • 5 van de top 9 brouwerijen
Voor meer informatie:
Anke van Heerebeek  
L&DJ PR
020 205 04 28
anke@l-dj.nl

Dit persbericht is ook online beschikbaar: http://nl.infor.com/company/news/evides-waterbedrijf/
Recent van Infor  
Infor en YellowGround kondigen samenwerking in Benelux aan

Verstreken tijd: 12 jaar en 96 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Infor contact  

+31 (0) 342-428888
info@infor.com
nl.infor.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl