ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 57 dagen geleden)
Bedrijf:

GX Software verbetert personalisatiefunctie XperienCentral

GX Software heeft het gebruikers van het CMS XperienCentral nog makkelijker gemaakt om websites te personaliseren. Met release 10.5, vrijgegeven per 25 juli, zijn de mogelijkheden om content te personaliseren nog verder uitgebreid. Personaliseren zit in het DNA van XperienCentral.

Inline personaliseren
XperienCentral stond gebruikers al langer toe om content inline te bewerken, maar nu is het ook mogelijk om content inline te personaliseren. De term ‘inline’ betekent dat gebruikers hetzelfde zicht hebben op een webpagina als sitebezoekers. Dankzij deze inline weergave is het toekennen van personalisaties gemakkelijker en minder foutgevoelig geworden.

Personalisaties previewen
Gebruikers kunnen toegekende personalisaties voortaan ook previewen. Dat is onder meer handig wanneer er op een pagina content is gepersonaliseerd voor meerdere doelgroepen. Op deze ‘redacteuren-pagina’ staan de verschillende personalisaties nog bij elkaar, maar in de preview-modus wordt voor iedere doelgroep afzonderlijk de uiteindelijke paginaweergave ontsloten. Zo zien gebruikers precies hoe de pagina eruit komt te zien voor de beoogde doelgroep.

Personalisaties eenvoudig toekennen
Het toekennen van personalisaties is in release 10.5 nog eenvoudiger geworden. Zo kunnen gebruikers op een pagina verschillende stukken content selecteren en die gezamenlijk van één personalisatie voorzien. Andersom kunnen ze ook aan één stuk content (bijvoorbeeld een afbeelding) meerdere personalisaties toekennen.

Personaliseren heeft de toekomst
Content afstemmen op individuele bezoekers was een speerpunt bij de totstandkoming van XperienCentral. Release 10.5 laat zien dat personaliseren dat ook blijft bij de verdere doorontwikkeling. Gepersonaliseerde content – die niet alleen is afgestemd op de interesses van de bezoeker, maar ook op zijn device, locatie en tijdstip – is volgens GX Software dé sleutel tot online succes.

Over XperienCentral
XperienCentral is een innovatief CMS dat organisaties helpt om online individueel relevante content aan te bieden. Met XperienCentral kunnen allerlei online kanalen worden beheerd, dus niet alleen (meerdere) websites, maar ook mobiele sites, social-media-pagina’s en apps. Het CMS staat onder meer bekend om zijn gebruiksvriendelijkheid.

Over GX Software: GX Software is wereldwijd leverancier van Web Content Management en Online Marketing software. Met deze innovatieve oplossingen kunnen organisaties op elk moment en in elk online kanaal in contact komen met hun bezoekers om zo een waardevolle klantrelatie op te bouwen. Ga voor meer informatie naar www.gxsoftware.com.

Contactpersoon: Nelleke Haverkate, +31 24 388 82 61, nelleke.haverkate@gxsoftware.com

Verstreken tijd: 12 jaar en 57 dagen
GX Software contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl