www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 182 dagen geleden)
Bedrijf:

Interconnect verwelkomt Vodafone Nederland in datacenter Eindhoven

Vodafone, een van ’s werelds grootste telecomaanbieders, kiest voor het Tier 3+ datacenter van Interconnect. Interconnect realiseert voor Vodafone Nederland een hoogwaardige datacenterruimte die volledig is afgestemd op de groeiambities van de telecomaanbieder.

Vodafone heeft in Interconnect een partij gevonden die, net als zij, betrouwbaarheid hoog in het vaandel heeft staan. Vodafone Nederland is ruim twee jaar geleden gestart met de zoektocht naar een datacenter dat aansluit op hun langetermijnstrategie. De dienstverlening van Vodafone richt zich op gebruikersgemak en continuïteit van netwerkverbindingen. Dit zijn ook uitgangspunten voor colocatie bij Interconnect.

Technisch directeur Jeroen Stevens van Interconnect is duidelijk: “Gezien de ‘proven technology’ van Interconnect kunnen wij Vodafone voorzien in de gewenste zekerheid. Wij hebben deze datacenter oplossing al jaren draaien en de kwaliteit hiervan heeft zich veelvuldig bewezen!” De dedicated ruimtes die worden gebouwd voor Vodafone zijn gekoppeld aan een volledig redundante, gescheiden en uitbreidbare stroomvoorziening. Door een aansluiting op twee aparte feeds,  twee transformatoren en twee generatoren per zaal is 2N redundantie een feit.

Binnen dit SuperSwitch project van Vodafone speelt milieuvriendelijkheid een grote rol. Sinds 2 juli jl. is Interconnect officieel gecertificeerd voor Milieumanagement (ISO 14001), mede vanwege de  efficiënte koeling van het datacenter op basis van Direct Free Cooling. Dit zorgt voor een Power Usage Effectiveness (PUE) waarde van slechts 1,15. Technisch directeur Mallik Rao van Vodafone vindt een groene toekomst van belang:  “Het Vodafone netwerk gaat geleidelijk terug van 12 kleinere netwerkcentrales naar slechts drie knooppunten die als elkaars back-up fungeren. Daarbij passen we de nieuwste en schoonste energietechnieken toe en kunnen we beter inspelen op vraag en aanbod, waarmee we onze energy effiency vergroten.”

Verstreken tijd: 12 jaar en 182 dagen
Interconnect contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Eijsink
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo KnowBe4
Logo Fujitsu Nederland
Logo Trend Micro
Logo Kansspelautoriteit
Logo Fellowmind
Logo Dynatrace
Logo Manhattan Associates
Logo Infoblox
Logo Amazon Web Services
Logo Onguard
Logo Top Employers Institute
Logo Flanderijn
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo Zebra
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102807 persberichten
6968 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16749 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR