ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 70 dagen geleden)
Bedrijf:

Raben kiest voor multimodale transportsoftware van Kewill

Logistieke dienstverlener implementeert oplossing Kewill om Europees netwerk te verbinden en klantenservice te verbeteren

Dordrecht, 24 juli 2014 ­ Raben Group, een internationale logistieke dienstverlener werkzaam op 130 locaties in Europa, implementeert het Kewill MOVE® supply chain-platform binnen zijn gehele transportnetwerk. Met de uitrol van het platform is het bedrijf in staat inzicht in de supply chain te vergroten en efficiëntie en klantenservice te verbeteren.

Raben Group heeft vestigingen in tien Europese landen en levert logistieke diensten en multimodaal transport voor klanten in verschillende sectoren. Dit zijn onder andere de sectoren technologie, chemie, automotive, fast moving consumer goods en versproducten. In 2013 heeft het bedrijf de ŒBest 3PL for Consumer Goods Supply Chains¹ en ŒBest Fresh Food Supply Chains¹-awards gewonnen, waarmee de toewijding voor het leveren van excellente dienstverlening is erkend.   

Klanten hebben behoefte aan gedetailleerde informatie over zendingen. Daarom is het voor Raben noodzakelijk volledig inzicht te hebben in de goederen die worden verzonden en de mogelijkheid te hebben om operationele procedures snel op te zetten of aan te passen. Raben heeft ervoor gekozen te investeren in een softwaresysteem voor transportmanagement, zodat alle activiteiten in het transportnetwerk verbonden kunnen worden. Daarnaast is het van belang dat belangrijke processen geautomatiseerd en geïntegreerd kunnen worden met andere operationele systemen en RFI-apparaten, zodat meer inzicht, controle en efficiëntie mogelijk is. 

Het Kewill MOVE-platform - een compleet en geïntegreerd platform voor het beheer van complexiteit binnen transport, logistiek en handelsprocessen ­ was al succesvol geïmplementeerd bij de Raben¹s Fresh Logistics business unit voor een pilot. Deze succesvolle implementatie, het vertrouwen van Raben in de prestaties en schaalbaarheid van de software en de mogelijkheid om meerdere landen en afdelingen te betrekken heeft ertoe geleid dat Raben ervoor koos om de oplossing uit te rollen binnen het gehele transportnetwerk. 

De software van Kewill wordt gefaseerd geïmplementeerd. Momenteel is de oplossing geïmplementeerd bij Raben Oekraïne, Fresh Logistics en Raben Polska. In 2015 zal de oplossing binnen de overige onderdelen van het transportnetwerk zijn uitgerold. Tegen die tijd zullen ruim 2.500 medewerkers gebruik maken van de software voor het beheer van de dagelijkse transportactiviteiten, zoals gedetailleerd kostenbeheer en analyse, capaciteitsplanning en de monitoring van service level agreements. 

³De basis van onze klantrelaties ligt bij de hoogwaardige dienstverlening die wij leveren², aldus Slawomir Pawlak, CIO bij Raben Group. ³We willen investeren in technologie waarmee we deze diensten kunnen blijven leveren. Volgens onze gebruikers is de software van Kewill snel en eenvoudig in gebruik. Daarnaast beschikken we nu over meer gedetailleerde, controleerbare en real-time informatie over zendingen. Zo zijn we in staat te allen tijde de service level agreements te behalen en zelfs de verwachtingen van klanten te overtreffen.² 

Jan-Paul Boos, SVP EMEA bij Kewill zegt: ³De beslissing van Raben om het Kewill MOVE-platform uit te rollen binnen het gehele netwerk toont hun vertrouwen in de kwaliteit van onze software en de domeinexpertise van onze medewerkers. We zijn blij met deze samenwerking en we zijn er zeker van dat het vertrouwen van Raben zich uitbetaalt in resultaten.²   

BERICHT VOOR DE REDACTIE  
Altijd als eerste de laatste persberichten van Kewill via deze RSS-feed: http://www.octanewire.com/nl/rss.php?client=19    

About Raben Group
Raben Group offers services in the following fields: contract logistics, warehousing, international road forwarding, domestic distribution, sea and air freight, intermodal transport and comprehensive logistics service for fresh products. The Group includes Raben and Fresh Logistics companies. The first company established by the Raben family started its operations in Meddo/Winterswijk, Netherlands in 1931. Now, Raben Group operates in 10 countries: Netherlands, Poland, Germany, the Czech Republic, Slovakia, Hungary, Ukraine, Lithuania, Latvia and Estonia, and employs approximately 7,500 people. It has a network of depots all over Europe, 1,000,000 m2 of warehouse space and ca. 6,000 means of transport at its disposal.

www.raben-group.com

Over Kewill
Kewill is een wereldwijde leverancier van multimodale transportsoftware en biedt organisaties een geïntegreerd end-to-end platform voor het beheer van complexiteit binnen de transport, logistiek en trade compliance. Het Kewill MOVE-platform helpt organisaties kosten te verlagen, prijs- en volumeschommelingen te beheersen en meer zichtbaarheid te creëren binnen de logistieke keten. Handel, transport, opslag, compliance, beheer en integratie ­ het Kewill transportmanagementplatform biedt inzicht, agility en tools die nodig zijn voor een betere klantenservice en het stroomlijnen van wereldwijde supply chain execution voor het behalen van strategisch voordeel. 

Het Kewill-platform ondersteunt supply chain execution-activiteiten voor ruim 7.500 organisaties in meer dan 100 landen. Kewill maakt deel uit van de private equity portfolio van Francisco Partners. Kijk voor meer informatie over de organisatie op www.kewill.com/nl, volg ons op Twitter @Kewill_Ltd en @Kewill_Benelux of kijk op onze Linkedin pagina voor updates over de organisatie. 

Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met OCTANE PR: 
Tel: +31 (0)40 266 1130 
E-mail: kewill@octanepr.com

Verstreken tijd: 12 jaar en 70 dagen
Kewill contact  

+31 (0)78 6 12 37 44
infonl@kewill.com
www.kewill.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl