www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 47 dagen geleden)
Bedrijf:

SAP werkt met partners aan parkeer- en food-diensten voor connected cars

’s-Hertogenbosch, 24 juli 2014

SAP werkt met Volkswagen en diverse andere partners aan een pilotproject waarmee bestuurders de dichtstbijzijnde parkeerplekken en food-diensten kunnen vinden. Hierbij wordt gebruik gemaakt van de mobility- en cloud-oplossingen van SAP. De pilot start in Hannover, Duitsland.

Eenvoudig parkeren
Automobilisten ervaren met name in steden de nodige frustraties bij het zoeken naar parkeerplaatsen. SAP en Volkswagen willen eindeloos rondrijden voorkomen, het brandstofverbruik verlagen en de leefbaarheid in steden verbeteren. Daarom koppelen zij de informatie over de locatie van de bestuurder aan data over parkeerplaatsen en de route hiernaartoe. Eenmaal geparkeerd, krijgt de automobilist aanbiedingen van de dichtstbijzijnde quick service restaurants. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van location based services. Tot slot gaat de oplossing informatie integreren over parkeren op de luchthaven van Hannover.

De oplossing is gebouwd op het SAP HANA Cloud Platform en is voor gebruikers toegankelijk via een app voor de mobiele telefoon.

Over SAP
Als marktleider in bedrijfssoftware helpt SAP (NYSE: SAP) kleine, middelgrote en grote bedrijven met de stroomlijning van hun bedrijfsvoering. De oplossingen van SAP stellen organisaties in staat aanzienlijke efficiencyverbeteringen te bereiken binnen hun toeleveringsketens en bedrijfsprocessen, waardoor ze de concurrentie voor kunnen blijven. Op dit moment gebruiken meer dan 258.000 klanten software van SAP om winstgevend te opereren en duurzaam te groeien. Meer informatie is beschikbaar op www.sap.com/netherlands.

Verstreken tijd: 12 jaar en 47 dagen
SAP contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu