ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 17 dagen geleden)
Bedrijf:

Ordina en Topicus sluiten samenwerkingsovereenkomst voor spaar- en beleggingsproducten

Ordina en Topicus hebben vandaag een samenwerkingsovereenkomst gesloten voor spaar- en beleggingsproducten. Als onderdeel van deze overeenkomst, neemt Topicus de ontwikkeling en exploitatie van het softwarepakket Fundation over van Ordina. Ordina zal zich verder specialiseren in het begeleiden van de implementatie van het pakket. Fundation is een softwareapplicatie voor de administratie van spaar- en beleggingsproducten bij financiële instellingen. Het product is ontwikkeld door Ordina. Als onderdeel van de samenwerking zullen acht medewerkers van Ordina bij Topicus in dienst treden.

Daan Dijkhuizen, managing director van Topicus Finance: "Om klanten optimaal van dienst te zijn, zochten wij naar een uitbreiding van onze proposities met oplossingen voor vermogensopbouw en inkomensgroei. De overgang van Fundation naar Topicus sluit aan op onze ambitie om verder te groeien in softwareoplossingen voor financiële dienstverleners."

Volgens Rob Smeets, managing partner bij Ordina, past de samenwerkingsovereenkomst geheel in het profiel van Ordina: "Ordina legt zich steeds meer toe op het slim integreren van software in de context van onze klanten. Wij hebben veel kennis van bedrijfsprocessen van financiële dienstverleners. Dit in combinatie met onze ICT-achtergrond maakt ons tot een sterke speler waar het gaat om implementatievraagstukken van softwareapplicaties."



Fotobijschrift: Henk Jan Knol (director Topicus), Daan Dijkhuizen (managing director Topicus Finance) en Stépan Breedveld (CEO Ordina) ondertekenen de samenwerkingsovereenkomst.

# # #

OVER ORDINA
Ordina is de grootste, onafhankelijke ICT-dienstverlener in de Benelux. Wij bedenken, bouwen en beheren ICT-toepassingen voor organisaties bij de overheid, in de financiële dienstverlening, de industrie en de zorg. Wij streven naar ICT die mensen écht verder helpt. ICT die er toe doet en die tot stand is gekomen zonder verspilling van middelen. Dat doen wij door samen met onze klanten duurzaam te innoveren.

Ordina is opgericht in 1973. Het aandeel is sinds 1987 genoteerd aan NYSE Euronext Amsterdam en maakt deel uit van de Smallcap Index (AScX). In 2013 behaalde Ordina een omzet van EUR 377 miljoen. Meer informatie is beschikbaar op www.ordina.com.

OVER TOPICUS
Topicus is een innovatieve ICT-dienstverlener voor de sectoren finance, onderwijs, overheid en zorg. Het bedrijf is gespecialiseerd in ketenintegratie, Software as a Service (SaaS) en procesmanagement. Binnen deze sectoren ontwikkelt Topicus nieuwe dienstverleningsconcepten, waarbij de mogelijkheden van moderne technologie optimaal benut worden.

Voor meer informatie:
Media:
Arnold Pouls, directeur Communicatie
Tel: +31(0)646340367
arnold.pouls@ordina.nl
www.ordina.com

Ordina en Topicus sluiten samenwerkingsovereenkomst
Recent van Sopra Steria  
Sopra Steria Nederland introduceert nieuwe positionering na integratie Ordina

Sterke samenwerking tegen financiële criminaliteit: Sopra Steria en INFORM werken samen om financiële dienstverleners in de Benelux te ondersteunen

Verstreken tijd: 12 jaar en 17 dagen
Sopra Steria contact  

+31(0)30 663 7000
www.soprasteria.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR