ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 19 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Car sharing nog niet populair onder Nederlanders

Meerderheid is nog teveel gehecht aan eigen auto

Hoewel er steeds meer car sharing-diensten de kop opsteken, blijven Nederlanders toch gehecht aan de privacy van een eigen auto. Ruim twee derde van de Nederlanders wil het liefst een eigen auto tot zijn beschikking hebben. Het zijn vooralsnog dertigers die open staan voor het delen van een auto.

Dit blijkt uit internationaal onderzoek van AutoScout24 naar De Auto van Morgen.* Duitsers zijn met ruim 72% het meest gehecht aan een eigen auto, maar ook Italianen en Spanjaarden delen niet graag een voertuig. Nederlanders staan samen met de Fransen nog het meest positief tegenover car sharing.

Salaris en leeftijd bepalen
Hoe meer iemand verdient, hoe meer waarde er gehecht wordt aan de privacy van een eigen auto, zo blijkt verder uit het onderzoek van AutoScout24. En Nederlanders die ouder zijn dan vijftig zien het aanzienlijk minder zitten om een auto te delen dan Nederlanders onder de veertig jaar.

“Het aantal car sharing-initiatieven is de afgelopen maanden flink gegroeid, maar Nederlanders blijken nog te moeten wennen aan het idee van car sharing,” zegt Jurgen Vugts, directeur van AutoScout24 Nederland. “De keuze om een auto te delen lijkt dan ook vooral te worden ingegeven door kostenbesparing. Want het aantal respondenten dat aangeeft helemaal geen waarde te hechten aan privacy in de auto, is maar klein.”

* Het onderzoek is in samenwerking met GfK gehouden onder 8.800 consumenten uit Oostenrijk (1.000 respondenten), België (1.000), Frankrijk (1.450), Duitsland (1.450), Italië (1.450), Nederland (1.000) en Spanje (1.450).

Verstreken tijd: 12 jaar en 19 dagen
AutoScout24 contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu