www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 42 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: En Serio

Update IGEL UMS biedt nieuwe gebruikersfunctionaliteit en verbeterde beveiligingscompliance

IGEL Universal Management Suite onder andere voorzien van prullenbak en snelzoekfunctie

Utrecht, 26 juni 2014 - De nieuwste versie van de Universal Management Suite (UMS) voor het beheer van thin en zero clients van IGEL Technology biedt nieuwe gebruikersfunctionaliteit en verbeterde beveiligingscompliance. De suite, die het beheer op afstand mogelijk maakt van alle op hard- en software gebaseerde thin en zero clients binnen een bedrijf of een omgeving met meerdere locaties, heeft nu een verbeterde zoekmodus en een nieuwe prullenbak. De VNC-shadowing-optie is geoptimaliseerd met een logfunctie en een distributiesysteem geënt op gedetailleerde rechten. De UMS-software wordt standaard meegeleverd met alle IGEL-apparatuur.

Om tegemoet te komen aan de compliance-eisen van bedrijven is de VNC-shadowing (mirroring)-functie grondig herzien, waardoor deze nu nog meer zekerheid biedt. Wanneer de veilige modus is ingeschakeld, wordt bij alle VNC-sessies ingelogd met de IP-adressen en de datum en tijd uit het logbestand. Als het tevens nodig is om met gebruikersnamen in te loggen, kan dit afzonderlijk geregeld worden. In de veilige modus maakt de UMS-server mirroring mogelijk via een SSL-tunnel, die op zijn beurt verhindert dat een client-to-clientverbinding tot stand komt of iemand ongeautoriseerd toegang krijgt. De VNC-beveiligingsmodus, die handmatig te activeren is, kan ook gebruikt worden voor gemengde werkzaamheden of voor specifieke gebruikersgroepen met hogere beveiligingsniveaus. Tijdens dit proces worden rechten nauwgezet gedistribueerd door de UMS-software zelf. Andere directoryservices, zoals Microsoft Active Directory, worden eveneens ondersteund.

Maximale flexibiliteit
IGEL’s UMS beschikt nu ook over een prullenbak1. “De bijbehorende functie, die te vinden is in de UMS-boomstructuur, biedt gebruikers mogelijkheden die vergelijkbaar zijn met die op Windows-systemen,” zegt Edwin de Ron, Sales Manager van IGEL Technology in Nederland. “Met behulp van de UMS-software kunnen alle objecten (thin clients, profielen, firmware-updates, overzichten en bestanden) naar de prullenbak verplaatst worden. Van daaruit kunnen ze permanent verwijderd of, indien nodig, weer hersteld worden. Dit betekent dat bijvoorbeeld een thin client in de prullenbak via zijn certificaat nog steeds aan de UMS-software gekoppeld is, maar niet meer voorzien wordt van nieuwe instellingen of updates. Ook alle taken, overzichten of zoekopdrachten in de prullenbak zijn inactief. Zoals gebruikelijk bij IGEL kan deze voorziening naar keuze worden in- of uitgeschakeld om een maximale flexibiliteit voor de gebruiker te garanderen.”

Twee zoekmethodes
IGEL’s UMS biedt nu twee zoekmethodes. De vertrouwde wijze van zoeken (Ctrl+F) is specifiek voor UMS-gebruikers in de nieuwste release. Dit houdt in dat zoekprofielen die al eerder gebruikt zijn als sjabloon ingezet kunnen worden of, indien nodig, aangepast kunnen worden om vervolgens opnieuw gebruikt te worden. De zoekgeschiedenis is te vinden binnen de UMS-boomstructuur. Het aantal zoekingangen dat weergegeven wordt, kan veranderd worden op een gebruikersspecifieke basis. Daarnaast kent de UMS-software ook een Quick Search (Ctrl-Shift+F)-functie. Het zoekveld, dat zich in de rechterbovenhoek van het UMS-hoofdvenster bevindt, wordt daarbij eveneens gepersonaliseerd. Via slechts een paar muisklikken zijn thin clients te lokaliseren binnen het systeem. De zoekresultaten worden gemarkeerd in de directorystructuur. Met de pijltjestoetsen kan tussen de verschillende hits genavigeerd worden. De laatste twintig zoekopdrachten worden opgeslagen in het Quick Search-veld. Anders dan bij de gewone zoekfunctie beperkt het zoeken bij de snelzoekfunctie zich tot de knooppunten in de boomstructuur, het laatst bekende IP-adres of het MAC-adres.

In de nieuwste versie van de UMS-suite heeft de gebruiker, als hij de Universal Firmware Updates gebruikt, tevens toegang tot de Release Notes. Het firmwaredocument is rechtstreeks te openen vanuit het download-dialoogvenster. Als belangrijke informatie over een specifieke update opgevolgd moet worden, wordt deze getoond via een pop-up disclaimer.

Prijs en beschikbaarheid
Versie 4.7.100 van IGEL’s UMS is vanaf nu gratis te downloaden via www.myigel.biz. Om de uitgebreide functie voor VNC-shadowing te kunnen gebruiken, moet IGEL Linux eerst worden bijgewerkt naar versie 5.3.190. Ook deze update is nu beschikbaar.

1 Niet voor gebruikers van IGEL SharedWorkPlace
Recent van IGEL  
Onderzoek van IGEL toont kostenbesparing van 62 procent op endpoint IT dankzij Adaptive Secure Endpoint Platform

Verstreken tijd: 12 jaar en 42 dagen
IGEL contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl