ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 173 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Visma neemt grootste erp-leverancier van Letland over en breidt zijn aanwezigheid in de Baltische staten uit

Amsterdam 18 juni - Visma vergroot zijn aanwezigheid in de Baltische regio fors met zijn eerste overname in Letland. Het neemt alle aandelen over van de FMS Group, de grootste Letse leverancier van erp (enterprise resource planning)- en bi (business intelligence)-software. Dit bedrijf beschikt over een marktaandeel van meer dan 30 procent.

‘De overname van FMS vloeit voort uit de groeistrategie van Visma en onze focus op erp- en bi-software. Visma heeft reeds lang verschillende groeiscenario’s voor de Baltische markt overwogen en we zijn daarom zeer verheugd dat we een overeenkomst met FMS hebben bereikt. Visma is al vertegenwoordigd in Litouwen, en verwacht dat deze overname voor nieuwe kansen in deze regio zal zorgen. Tussen de Scandinavische en Baltische regio bestaan sterke handelsbanden. Het feit dat de landen lidstaten zijn van de EU biedt naar onze mening mogelijkheden voor verdere groei. Hun bruto nationaal product laat bovendien een positieve ontwikkeling zien. Onze ambitie is om verdere groei te realiseren en het sterke product- en dienstenportfolio van Visma in de Baltische regio te benutten. FMS is voor ons een belangrijke overname. Het bedrijf beschikt over een krachtig productaanbod en klantenbestand en een zeer competent team’, aldus Øystein Moan, de ceo van Visma.

‘We waren al enige tijd op zoek naar een partner die onze groei kon bevorderen en onze organisatie kon verrijken met moderne technologie. Om deze reden benaderden we enige tijd geleden Visma, en tot ons genoegen zijn we tot deze overnameovereenkomst gekomen. Voor FMS is het belangrijk om onderdeel te vormen van een sterk Scandinavisch bedrijf dat de komende jaren kan bijdragen aan onze verdere ontwikkeling. Ons managementteam en alle werknemers zien ernaar uit om toe te treden tot de organisatie van Visma’, aldus Janis Bergs, de ceo van FMS.

Neem voor meer informatie contact op met:

Visma Software
Anita Loman
Tel: +31 (0)20 - 355 29 99
anita.loman@visma.com

The Communication Force
Nanda Bechtholt
Tel: +31 (0)23 - 56 56 850
nandab@communicationforce.com

Verstreken tijd: 11 jaar en 173 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Visma contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo Unity Units
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo The Digital Neighborhood
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo Red Hat
Logo Onguard
Logo Trend Micro
Logo Kraken
Logo Nutanix
Logo Vertiv
Logo reichelt elektronik
Logo PQR
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102605 persberichten
6955 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl