www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 49 dagen geleden)
Bedrijf:

Winvision wint wereldwijde Microsoft Partner Award 2014 voor Healthcare

“Samen met Microsoft innovatieve oplossingen ontwikkelen die de zorg echt vooruit helpen”

Nieuwegein, 12 juni 2014 – Winvision, ICT-dienstverlener gespecialiseerd in Microsoft-technologie, is door Microsoft uitgeroepen tot wereldwijd Public Sector Partner of the Year 2014 op het gebied van Health. Winvision werd onderscheiden voor de innovatieve oplossingen op basis van Microsoft-technologie die worden ontwikkeld voor organisaties in de zorg. Een van die onderscheidende oplossingen van Winvision is WinCare, het in eigen beheer ontworpen en ontwikkelde centrale ICT-platform voor Jeugdhulp in transitie.

Jaarlijks reikt Microsoft Awards in diverse categorieën uit aan haar partners over de hele wereld. Dit jaar waren meer dan 2.800 bedrijven uit 117 landen genomineerd voor de onderscheidingen. Winvision, opgericht in 2002, is gespecialiseerd Microsoft-partner met focus op de zorg en het onderwijs. Marcel Lucker, commercieel directeur bij Winvision, is dan ook trots op de erkenning voor de dienstverlening op het gebied van zorg. “Het is een geweldige blijk van waardering voor onze medewerkers en geeft ons allemaal extra motivatie om onze activiteiten voor onze klanten naar een nog hoger niveau te tillen. Op basis van Microsoft-technologie kunnen we innovatieve oplossingen ontwikkelen die de zorg echt vooruit helpen. Ook onderschrijft deze waardering ons vertrouwen dat we met WinCare de juiste weg zijn ingeslagen.”

WinCare, het centraal ICT-platform voor jeugdhulp
Winvision heeft in 2014 WinCare gelanceerd als onderdeel van haar dienstverlening aan zorginstellingen. WinCare is het innovatieve platform voor jeugdhulp en voor de andere zorgtaken waar Nederlandse gemeenten vanaf 2015 mee belast zijn. WinCare maakt zorg- en administratieve processen digitaal en ondersteunt bij het centraal plaatsen van het gezin en het verbeteren van de samenwerking tussen alle betrokken partijen. Parlan, organisatie voor Jeugd & Opvoedhulp in Noord-Holland-noord, is de eerste jeugdhulporganisatie die WinCare als centraal platform benut.

Jacqueline Koel, Project Manager Parlan: “Winvision biedt met WinCare een oplossing op basis van Microsoft-cloud technologie die het cliëntcontact aanzienlijk versterkt en ons ondersteunt bij de transitie van de jeugdhulp naar gemeenten. Cliënten krijgen dankzij WinCare de regie over hun zorg weer in handen en hulpverleners en wijkteams hebben altijd en overal - online en offline - de beschikking over de meest recente informatie.”

Jan Depping, Public Sector Lead Microsoft Nederland: " Als je kijkt naar de oplossingen voor de zorg die Winvision ontworpen en ontwikkeld heeft, dan is het geen verrassing dat dit bedrijf winnaar van de wereldwijde 2014 partner-award voor Healthcare is. Met WinCare heeft Winvision in samenwerking met Microsoft een fundament gelegd dat de hele jeugdhulpketen ondersteunt bij de ingrijpende veranderingen die momenteel plaatsvinden. We zijn dan ook erg blij met Winvision als innovatieve Microsoft-partner."

Over Winvision
ICT-dienstverlener Winvision richt zich op het adviseren, ontwikkelen, implementeren en beheren van oplossingen gebaseerd op het Microsoft-platform. Door de inzet van innovatieve ICT-oplossingen ontsluit Winvision de waarde van het Microsoft-platform voor zijn klanten. Als Microsoft Partner met meerdere Gold en Silver competenties behoort Winvision wereldwijd tot de top. Deze competenties onderbouwen de kracht die Winvision toekent aan het geïntegreerde Microsoft-platform als fundament voor bedrijfsbrede oplossingen in kennisintensieve organisaties. Winvision ontwikkelt in eigen beheer geïntegreerde toepassingen en oplossingen, zoals WinCare, het centrale ICT-platform voor jeugdhulp, en Winvision Voice voor Unified Communications. Winvision is sinds 2002 actief en inmiddels uitgegroeid tot een organisatie van ruim 120 medewerkers. Winvision is ISO9001-gecertificeerd en gevestigd in Nieuwegein. Voor meer informatie www.winvision.nl

Vragen voor de pers
Yellow Communications, Karin van Geelen, telefoon 023-555 34 24 of e-mail karin@yellow-communications.com

Verstreken tijd: 12 jaar en 49 dagen
Winvision contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu