ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 23 dagen geleden)
Bedrijf:

MyMoriam.com sleept nominatie EuroCloud Cloud Award in de wacht

Het nieuwe online platform MyMoriam.com is genomineerd voor de EuroCloud Nederland Cloud Award in de categorie Best Cloud Start-up. De nominaties werden dinsdag 3 juni bekendgemaakt door EuroCloud Nederland.

EuroCloud heeft als doel een bijdrage te leveren aan de duurzame ontwikkeling van een succesvolle Cloud IT industrie in Europa. Daarbij fungeert EuroCloud als een neutraal platform voor eindgebruikers en aanbieders.

Met MyMoriam.com en de in maart geïntroduceerde I am-app maken gebruikers van het platform makkelijk een nuttig en waardevol overzicht van hun wensen, belangrijkste herinneringen, doelen, ervaringen en een aantal praktische gegevens. Deze informatie kan levenslang opslagen en bijgehouden worden in een online dossier, maar ook offline als PDF document worden opgeslagen of geprint.

Een leven lang. Goed geregeld.
Door de inzet van slimme Cloud technologie is de informatie altijd en overal bij te houden en veilig beschikbaar voor vertrouwelingen, nabestaanden of bijvoorbeeld een notaris wanneer het nodig is.

Het MyMoriam dossier kan gebruikt worden als dynamisch levenstestament en bestaan uit foto’s, muziek, video’s, iemands belangrijkste wensen en herinneringen, doelen en  praktische informatie. Ook bevat het platform een handige Bucketlist. Door de toenemende behoefte naar bewustwording, zelfregie en om generaties te verbinden en te ontzorgen, is het gebruik van MyMoriam en de I am-app vernieuwend en in een tijd als deze actueel en waardevol.

Op 11 juni 2014 zullen de genomineerden hun case presenteren tijdens het openbare en altijd feestelijke Award event, dat dit jaar gehouden wordt bij IBM Nederland in Amsterdam. De jury bepaalt dan welke vier genomineerden met de felbegeerde trofeeën naar huis gaan en meedingen naar de Europese EuroCloud Awards.

Bekijk www.mymoriam.com voor meer informatie over MyMoriam en de I am-app.



Informatie voor redactie, niet voor publicatie:

Neem voor meer informatie contact op met Erik van der Ven, 06 46 733 553 / e.vanderven@mymoriam.com. Beeldmateriaal is beschikbaar.

Verstreken tijd: 12 jaar en 23 dagen
MyMoriam BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl