www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 46 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Loth PR Writing

Rutger Bevaart CTO bij Custom Connect

Amersfoort/London, 3 juni 2014 Custom Connect, de wereldwijde provider van geavanceerde, carrier-neutrale connectivity services en high-performance networks, heeft de al langer bestaande samenwerking met Rutger Bevaart geformaliseerd. Bevaart zal de rol van CTO en Lead Architect vervullen. De diensten van zijn bedrijf Xconnect24 worden opgenomen in de activiteiten van Custom Connect.



Bevaart (40) is zeer ervaren in het ontwerpen en bouwen van hoogwaardige, carrier-grade netwerken voor Service Providers en enterprises. Na zijn afstuderen aan de TU Delft in de micro-elektronica is hij de wereld van data- en telecommunicatie ingedoken. Hij werkte onder meer bij KPN Research, KPNQwest en CMG, als network designer, engineer, architect en product manager. In 2005 is hij voor zichzelf begonnen en werkte hij voor diverse grote organisaties als KPN mobile, Tele2, Achmea, Heineken en T-mobile. Daarnaast heeft hij diverse bedrijven opgezet op het gebied van internet, hosting en cloud services. Zijn meest recente initiatief Xconnect24 (voor de liefhebber: AS260) voorziet in low-latency, high-bandwidth IP connectivity voor ISPs, enterprises, media en cloud providers. Dit zijn diensten die perfect aansluiten op de services van Custom Connect.

“We werken al enkele jaren met Rutger samen. Bij complexe vragen hielp hij als externe consultant bij het ontwerpen en implementeren van de beste oplossingen. Wij zijn er erg verguld mee dat hij zijn expertise en creativiteit volledig gaat inzetten voor het verder opbouwen van Custom Connect.” Dat zegt Olav van Doorn, Director Operations bij Custom Connect. 

“Custom Connect loopt wereldwijd voorop in het bieden van enterprise grade connectiviteit voor het midden- en grootbedrijf dat netwerk-expertise liever inkoopt dan die zelf te moeten opbouwen en op peil houden. De internationale oriëntatie, met vestigingen in London en binnenkort Dubai, maak dat we grote stappen kunnen zetten. Ik vind het erg bevredigend dat onze vruchtbare samenwerking nu een vaste en hechte basis heeft gekregen,” zegt Bevaart. 



Over Custom Connect (custom-connect.net)
Custom Connect levert wereldwijd high-performance netwerkoplossingen. De carrier-neutrale aanpak waarborgt dat klanten kunnen rekenen op betrouwbare, geïntegreerde connectiviteit via een enkel point-of-contact. Dit verlaagt de netwerkkosten, verbetert het netwerkmanagement, helpt support te consolideren en vereenvoudigt het inkoopproces. Het specialisme in het ontwikkelen en implementeren van low-latency netwerken op maat heeft Custom Connect een vooraanstaande positie gegeven in tijdgevoelige sectoren.

De op maat gemaakte oplossingen variëren van Private Dark Fiber, Wavelength, Ethernet, IP en MPLS netwerken tot meer gespecialiseerde connectiviteitsopties zoals Microwave en Millimeterwave. Custom Connect biedt aan multinationale ondernemingen met complexe infrastructurele uitdagingen volledig gemanagede multi-site connectivity services met onder meer site-to-site networking, lokale en gecentraliseerde IP-services, co-location services en datacenter connectivity. Elke klant krijgt dedicated project management en 24x7 support.

Custom Connect’s klantenbestand bestaat uit bedrijven uit de Fortune 500/FTSE1500, High-Frequency Trading Desks, ISPs, banken, consumentenmerken en media. Het hoofdkantoor van Custom Connect staat in Amersfoort. In de Londense City heeft Custom Connect een kantoor. www.custom-connect.net.

Volg ons op Twitter: @customconnectnl

Meer informatie:
News Video : http://youtu.be/GC2r74PFLuc 
Animation : http://youtu.be/jDiuaINUan4 
Website : www.custom-connect.net 

Perscontacten

Custom Connect B.V.
Olav van Doorn
Operations Director Custom Connect
+31 631 652 997
olav@custom-connect.net

Loth PR Writing
Theo Loth
+31 652 322 210
theo@loth.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 46 dagen
PR contact  

Logo Loth PR Writing
Custom Connect contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR