www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (11 jaar en 61 dagen geleden)
Bedrijf:

De Hoogstraat Revalidatie huurt computerruimte van All IT Rooms.

Rijswijk, mei 2014 –  In december 2013 heeft Revalidatiecentrum De Hoogstraat de tijdelijke huisvesting in Utrecht in gebruik genomen. Voor een periode van 2 jaar is het revalidatiecentrum daar gevestigd i.v.m. een grondige verbouwing van het eigen pand.  All IT Rooms heeft op de tijdelijke locatie een volwaardige computerruimte ingericht die door De Hoogstraat wordt gehuurd. Omdat het een tijdelijke ruimte betreft wilde men geen investering doen in een nieuwe computerruimte. All IT Rooms heeft toen voorgesteld om op de tijdelijke locatie een computerruimte in te richten die na 2 jaar weer ontmanteld wordt. De Hoogstraat betaald alleen de maandelijkse huur voor deze ruimte en daarom was een investering niet benodigd. “Wij waren zeer blij met die voorstel en deze werkwijze van All IT Rooms”; aldus Mark Nuijten Hoofd Automatisering van De Hoogstraat Revalidatie. “Op deze manier hebben wij de beschikking over een professionele computerruimte zonder dat daarvoor geïnvesteerd hoeft te worden”.

Over De Hoogstraat Revalidatie
Een revalidatiecentrum is geen ziekenhuis, wellicht vallen u verschillen op. Een revalidant van De Hoogstraat zegt het zo: ‘Ik vond het eerst wel gek dat je hier overdag niet in bed ligt. En in het weekend mag je als dat kan naar huis! Ik vond het ook apart dat het zo lang duurt, revalideren. Maar nu ik hier gewend ben, vind ik het juist wel fijn dat ik zo intensief aan zoveel dingen kan werken. Wat me trouwens erg meeviel, is hoe zorgzaam ze hier zijn. Je moet best hard werken, maar nooit te hard. Ze zijn aardig en helpen je als het nodig is; ze laten je echt niet aan je lot over. En ik vind het is juist goed dat ze je zoveel mogelijk zelf laten doen, want daardoor word je straks weer zo zelfstandig mogelijk.'

Wie bij ons komt revalideren, zien we als onze gast. Dat betekent dat we onze gasten ontvangen zoals in een hotel; zij voelen zich er welkom en we bieden hen graag goede service en faciliteiten.

Over All IT Rooms
All IT Rooms is een System Integrator gespecialiseerd in het ontwerpen, bouwen, herinrichten, renoveren, verbouwen of verhuizen van computerruimtes en datacenters.  All IT Rooms levert onafhankelijk advies, maar stelt ook  plannen van eisen op, maakt rapportages over computerruimtes, begeleidt aanbestedingen, schrijft bestekken, bouwt computerruimtes en verzorgt ook de serviceverlening en het monitoren en beheer van computerruimten. All IT Rooms beschikt over alle benodigde kennis die van belang zijn voor een computerruimte: bouwkundige voorzieningen, klimaatbeheersing, beveiliging, noodstroom, IT, elektrotechniek, verhoogde vloeren en management. Kijk voor meer informatie op www.allitrooms.com

Contact:
All IT Rooms
Ronald Kok
Tel: +31 70 31 98 999
ronald.kok@allitrooms.com
Lange Kleiweg 50B
2288 GK Rijswijk

Verstreken tijd: 11 jaar en 61 dagen
Bedrijfsinfo  

Logo All IT Rooms B.V.

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Sigli
Logo Luminis International B.V.
Logo Axians
Logo Webmasterdienst
Logo Expertum
Logo Decos
Logo DC People
Logo Ziptone
Logo BusinessLeaks.com
Logo Heliview Conferences & Training
Logo Luminis International B.V.
Logo BTG
Logo NeuroCluster AI
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo Networking4ALL
Logo Facilitor
Logo Web Wings
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo TechOutlet
Logo Web Wings
Logo TechOutlet
Logo TechOutlet
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Orange Business
Logo Deel
Logo Fujitsu Nederland
Logo Dutch IT Channel
Logo Carly
Logo Reverse IT
Logo MedUX
Logo Veeam Software
Logo Ictivity
Logo Odin Groep
Logo Lightspeed
Logo Visma YouServe
Logo Schneider Electric
Logo KnowBe4
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101624 persberichten
6857 bedrijfsprofielen
57 PR-bureauprofielen
15907 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl