www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 8 dagen geleden)
Bedrijf:

.GENT lanceert op 24/11/2014

Gentse domeinnamen ziet binnenkort het levenslicht als eerste Belgische geographic TLD

Het is zover: de langverwachte .GENT-domeinnamen zullen voor het grote publiek beschikbaar worden vanaf 24/11/2014, voorafgaand aan een lanceringsfase die start op 01/09/2014.

Gent, 7 mei 2014 - De lancering van .GENT gaat vooraf aan enkele fases die aan bepaalde doelgroepen het recht geeft om al eerder hun domeinnaam vast te leggen, namelijk inwoners, bedrijven en non-profit organisaties in Gent en omstreken (“Sunrise”). Ook houders die hun merk in het Trademark Clearinghouse geregistreerd hebben (een centraal merkenregister), kunnen op voorhand hun domeinnaam vastleggen.

Met de lancering van .GENT nu eindelijk in zicht, wordt het idee achter deze lokale internetextensie eindelijk realiteit. En dankzij de transparante lanceringsfases, hebben inwoners en bedrijven van Gent als eerste de mogelijkheid om in primeur een .GENT vast te leggen, aldus Jimmy Cappaert, Business Developer bij Combell, het bedrijf achter Dot Gent Registry.

Net voor de extensie beschikbaar wordt voor het grote publiek, is er ook een zogenaamde “Landrush”-periode van twee dagen waarin vrije registratie van domeinnamen mogelijk is, maar aan een verhoogd tarief. De lancering van .GENT zal op volgende manier gebeuren:



De website van Dot Gent Registry heeft eveneens een update gekregen. Er is een nieuwe sectie toegevoegd waarin gedetailleerd uitgelegd wordt hoe de lancering exact zal verlopen.

Over Dot Gent Registry
Het Dot Gent Registry is de uitbater van de nieuwe internetextensie .GENT. Zij werd in 2012 door ICANN aangesteld als Registry voor deze nieuwe extensie, als deel van de lancering van meer dan duizend nieuwe internetextensies. Het is marktleider in webhosting Combell die met de steun van de stad Gent het Registry uitbaat.

Contact
Jimmy Cappaert
jimmy@dotgent.com
+32 9 296 02 96

www.dotgent.com/lancering

Verstreken tijd: 12 jaar en 8 dagen
.GENT Registry.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu