www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 1 dag geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Leger des Heils verlengt samenwerking met Konica Minolta

Amsterdam, 1 mei 2014 – Het Leger des Heils heeft wederom gekozen voor de documentoplossingen van Konica Minolta Business Solutions Nederland BV. Deze week is een overeenkomst getekend voor de duur van vijf jaar. De ondertekening vond plaats op het hoofdkantoor van het Leger des Heils in Almere. 

Konica Minolta en het Leger des Heils hebben samen naar de mogelijkheden gekeken om documentstromen te optimaliseren, kosten te besparen en het aantal facturen te verminderen. Het resultaat is dat het printerpark fasegewijs wordt gestandaardiseerd en (deels) wordt vervangen door in totaal 302 nieuwe multifunctionals van Konica Minolta. Deze voldoen beter aan de eisen en wensen van de gebruikers. De vernieuwde samenwerking levert het Leger des Heils in totaal een besparing op van ruim 30 procent.

Ed Bosma, directeur van de Stichting Leger des Heils Dienstverlening zegt hierover: "Konica Minolta heeft met ons meegedacht over het optimaliseren van ons printerpark. Er is eerst een uitgebreide inventarisatie gedaan om inzicht te krijgen in volumes, activiteiten en kosten. Vervolgens is gekeken naar hoe en waar besparingen mogelijk waren. Op basis van de uitkomsten en de goede samenwerking van de afgelopen jaren, hebben wij besloten om opnieuw voor Konica Minolta te kiezen.” 

Martijn Bik, General Manager Direct Sales bij Konica Minolta: "We zijn zeer verheugd met de verlenging van de samenwerking met het Leger des Heils. Onze gelijke visie op het gebied van maatschappelijk verantwoord ondernemen heeft ervoor gezorgd dat we samen tot de juiste oplossing zijn gekomen. We hebben onze Optimized Print Services-aanpak succesvol ingezet om de beschikbaarheid en beheermogelijkheden van informatie te verbeteren. Daarnaast blijven we zoeken naar verdere verbetering en optimalisatie van onze dienstverlening. Dit vinden we erg belangrijk in een partnership.” 

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Altijd als eerste de laatste persberichten van Konica Minolta via deze RSS-feed: http://www.octanewire.com/nl/rss.php?client=42

Over Konica Minolta Business Solutions Nederland BV
Konica Minolta Business Solutions Nederland BV, gevestigd in Amsterdam, Nederland, is een volledige dochter van Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, gevestigd in Langenhagen, Duitsland. Het hoofdkantoor bevindt zich in Tokio, Japan. Het bedrijf levert producten, systemen, diensten en software-oplossingen die voorzien in de behoefte van kantoor- en productie printing-omgevingen, op het gebied van documentoplossingen. Het productaanbod omvat kleur en zwart-wit multifunctionals, production printing-systemen, laser printers en all-in-one printers. Daarnaast levert Konica Minolta managementsoftware, waarmee alle systemen naadloos kunnen worden geïntegreerd in bestaande werkprocessen en IT-omgevingen. Om klanten optimaal te ondersteunen met kwalitatief hoogwaardige en duurzame oplossingen, investeert Konica Minolta continu in onderzoek en ontwikkeling en zet daarmee regelmatig nieuwe normen voor de gehele printindustrie op het gebied van innovatie, groen en veiligheid. Konica Minolta is binnen EMEA actief in meer dan 50 landen. Meer informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland BV is te vinden op de website: http://www.konicaminolta.nl/business-solutions, op de blog http://www.hetnieuweprinten.nl/ of kom in contact via http://www.facebook.com/KonicaMinoltaNL of Twitter via @KonicaMinoltaNL 

Voor algemene informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland BV kunt u contact opnemen met:
Ruud van Soest
Marketing Manager
Telefoon: 020 - 658 41 41
Email: ruud.vansoest@konicaminolta.nl

Voor verdere persinformatie of fotomateriaal kunt u contact opnemen met OCTANE PR:
OCTANE PR
Telefoon: 040 266 11 30
E-mail: konicaminolta@octanepr.com

Illustratiemateriaal kunt u ook vinden op: http://www.konicaminolta-images.com/

Verstreken tijd: 12 jaar en 1 dag
Konica Minolta.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR