ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 171 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Loth PR Writing

ION-IP organiseert Workshops ‘Beveilig uw Webapplicaties met de oplossingen van F5’

Veenendaal, 30 april 2014 ION IP, specialist in het optimaliseren en beveiligen van digitale communicatie- en transactieprocessen, houdt op 22 mei en 12 juni de workshop ‘Bescherm uw Webapplicaties met de F5 Application Security Manager’. De workshops worden georganiseerd in samenwerking met F5.

Door de constante toename van webapplicatieverkeer neemt de kans toe dat vertrouwelijke informatie over klanten, medewerkers, producten en diensten in onbevoegde handen komt. Het gevolg hiervan is vaak niet te overzien. Financiële- of reputatieschade kunnen de concurrentiepositie van de organisatie nadelig beïnvloeden en een bedreiging vormen voor haar bestaansrecht.  

De workshops laten de deelnemers op een actieve wijze kennis maken met de meest geavanceerde Webapplication Firewall die er op dit moment beschikbaar is. De deelnemers leren in één ochtend om hun webapplicaties te beschermen tegen veelvoorkomende bedreigingen als Cross-site scripting, SQL-injection, Session hijacks, Brute force attacks, etc. 

Dit is een ‘Bring your own Laptop’ workshop: deelnemers nemen zelf plaats achter de F5 ASM om zo de voordelen van deze krachtige module te ervaren. Aan het eind van de workshop ontvangt iedere deelnemende organisatie een F5 LTM VE Lab Edition waarin alle beschikbare modules (LTM, GTM, DNS, AFM, APM, AAM èn ASM) zijn opgenomen. Zo kunnen zij de verschillende functionaliteiten ook in de eigen infrastructuur testen. 

Aan deelname aan deze workshops zijn geen kosten verbonden.

Registreer nu.  

Workshop ‘Beveilig uw Webapplicaties met de oplossingen van F5’

Data en locaties

Donderdag 22 mei 2014
Van der Valk Hotel Amersfoort - A1
Ruimtevaart 22
3824 MX Amersfoort

Donderdag 12 juni 2014
Van der Valk Hotel Houten
Hoofdveste 25
3992 DH Houten 

Programma:


09:30 uur Ontvangst
10:00 uur Inleiding F5 Application Security Manager
10:15 uur Aanvang workshop
12:00 uur Lunch
13:00 uur Einde

Over ION-IP
ION-IP optimaliseert de prestaties, de veiligheid en de inzichtelijkheid van de bedrijfskritische communicatieprocessen van haar klanten. En daarmee van hun business. Dankzij de aanpak van ION-IP heeft de klant meer inzicht waardoor onderbouwde investeringsbeslissingen, betere prestaties en veiliger informatievoorziening tot stand komen. Met de diensten, oplossingen en partnerships dekt ION-IP de complete ICT-levenscyclus af, vanaf ontwerp, via levering, bouw en gebruik tot en met complete uitbesteding (Managed Services).

Grote organisaties in de sectoren Finance, Telecom, Zorg en Overheid hebben voor ION-IP gekozen vanwege de pragmatische aanpak, de flexibiliteit en de betrokkenheid van gecertificeerde engineers. 

Voor meer informatie:
ION-IP
Michael Bachman
Telefoon: 0318 55 50 55
E-mail: info@ionip.com
www.ionip.com

Verstreken tijd: 12 jaar en 171 dagen
PR contact  

Logo Loth PR Writing
ION-IP contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo Unity Units
Logo Infira
Logo WeSolved
Logo Msafe
Logo Solvinity
Logo Genderkloof.nl
Logo Chunk Works
Logo Not Secondary
Logo Solvinity
Logo QR Connect
Logo Fixaroo
Logo BusinessCom
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo The Digital Neighborhood
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Onventis B.V.
Logo Yuma
Logo Northwave Cyber Security
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo MCS B.V.
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo PQR
Logo Facilitor
Logo Personal Leadership Coaching
Logo Progress Communications
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Schneider Electric
Logo KnowBe4
Logo Vertiv
Logo Red Hat
Logo reichelt elektronik
Logo Becky.works
Logo NetApp
Logo Buckaroo B.V.
Logo Tesorion
Logo Brightmine
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102387 persberichten
6932 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
16396 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu