www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 46 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Easynet en Acano bundelen krachten op gebied van unified communications en virtueel vergaderen

Amsterdam, 3 april 2014 - Easynet Global Services en Acano zijn vandaag een strategische samenwerking aangegaan, waarmee de veilige managed services van Easynet worden geïntegreerd met Acano coSpaces: virtuele vergaderruimten die altijd en overal beschikbaar zijn. Dankzij dit partnership zijn beide organisaties in staat om een compleet en krachtig portfolio aan te bieden aan bijvoorbeeld wereldwijde bedrijven die de interne samenwerking willen verbeteren met behulp van de nieuwste mogelijkheden op het gebied van unified communications.

Easynet en Acano bieden gebruikers op verschillende platforms en mobiele apparaten dezelfde samenwerkingsbeleving. Hierbij komt de nieuwe WebRTC-integratie, waarmee gebruikers via hun browser spraak- en videogesprekken kunnen voeren en content kunnen delen. Gebruikers van Microsoft Lync kunnen verbinding maken met niet-Lync-gebruikers, met behoud van de Lync-‘beleving’, inclusief de mogelijkheid om te zien wie beschikbaar is. Ook is het mogelijk om daarbij content te delen en te ontvangen.

Deelnemen aan een vergadering kan vanaf het eigen mobiele apparaat, zoals een laptop, smartphone of iPad, maar ook vanuit een traditionele conference-ruimte. Hierdoor zijn de investeringen vooraf minimaal en de gebruiksmogelijkheden maximaal, waarbij bovendien de gebruikers zelf een keuze kunnen maken. Het vergaderen gebeurt in coSpaces, virtuele vergaderruimten die altijd beschikbaar zijn en die gemakkelijk te gebruiken zijn. Dit beveiligde en beheerde platform maakt ‘connected’ werken vanaf iedere locatie mogelijk. Hiermee is dit een ideale oplossing voor medewerkers die op pad zijn en met verschillende locaties in contact willen blijven, maar ook voor medewerkers die veel samenwerken met leveranciers of klanten.

Recent onderzoek geeft aan dat de markt voor unified communications kan groeien van $22,8 miljard in 2011 tot $61,9 miljard in 2018. Steeds meer bedrijven kiezen voor een mobiele strategie, omdat er binnen organisaties steeds meer mobiele apparaten worden gebruikt. Een andere reden is de voortdurende behoefte van bedrijven om efficiënter te werken en kosten te besparen. Alleen al in de Verenigde Staten zal naar verwachting in 2015 70% van de werknemers mobiel zijn.

Philip Grannum, Managing Director Cloud, Hosting & UC Services van Easynet: “De kritische succesfactor is het gebruik, want het heeft geen zin om te investeren in een fantastisch nieuw platform als alleen IT’ers weten hoe je daar mee om moet gaan. Het partnership van Easynet en Acano biedt een volledige, geïntegreerde en plezierige beleving, die ervoor zorgt dat gebruikers er graag mee werken. Daardoor wordt de investering ook sneller terugverdiend.”

Larry Satterfield, Vice President of Global Sales van Acano: “Met de op het Acano-platform gebaseerde nieuwe dienst van Easynet kunnen zelfs medewerkers van de grootste multinationals gemakkelijk met elkaar samenwerken. Daarbij kunnen ze Lync of Jabber gebruiken, Apple of Android devices, laptops of traditionele videosystemen. Deze nieuwe conferencing-mogelijkheden kunnen aan de bestaande Easynet-klanten worden aangeboden, of in combinatie met netwerkdiensten aan een breder scala aan klanten.”

Over Easynet Global Services
Easynet Global Services is een leverancier van beheerde cloudinfrastructuur met klanten, medewerkers en kantoren op elk continent. De onderneming combineert een wereldwijde aanwezigheid met lokale expertise en een dienstverlening op maat – waar ook ter wereld haar klanten zich bevinden. Een greep uit het klantenbestand: EDF, Sage, Yakult, Transport for London, Bridgestone, Q Park en Campofrio Food Group. Easynet werkt mee aan het G-Cloudprogramma van de Britse overheid, een aanbestedingskader dat cloud computing op alle overheidsniveaus aanmoedigt.

De inspanningen van Easynet om een optimale dienstverlening te bieden, hebben geleid tot enkele belangrijke bekroningen, waaronder European Service Provider of the Year 2013 en de HP Best Joint Engagement Award 2013.

In december 2013 is Easynet samengegaan met MDNX. Zowel de klanten als de werknemers van beide organisaties profiteren van deze krachtenbundeling. MDNX kan zijn activiteiten uitbreiden buiten het Verenigd Koninkrijk en een sterke aanwezigheid in Europa opbouwen, terwijl Easynet kan profiteren van de kracht en sterke reputatie van MDNX, in het bijzonder in de publieke sector, alsmede van zijn gestructureerde back office automatisering, bedrijfssystemen en business model voor carriers.

Volg Easynet op Twitter: @easynet. Voeg Easynet toe op LinkedIn: Easynet Global Services

Contactpersonen voor de pers
Easynet Global Services
Cathy van de Garde
T: 020 - 798 9898
E: Cathy.vandeGarde@easynet.com

of

MCS PR
Perlita Fränkel
T: 023 - 562 8208.
E: perlita@mcspr.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 46 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
Easynet contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl