Amsterdam, 19 maart 2014 - Voormalig Rijks-CIO mr. Maarten Hillenaar treedt toe tot de Advisory Board van
VisionsConnected, specialist in betrouwbare en veilige (cloud-)diensten voor HD-videoconferencing en unified communication (UC). Hillenaar is daarnaast lid van de Raad van Toezicht van Rijndam en wordt (per 1 april 2014) Principal Consultant bij PBLQ/HEC.
Hillenaar over zijn nieuwe rol: “Ik heb gekozen voor VisionsConnected vanwege de mensen, het innovatieve karakter van de organisatie en hun marktpotentie. Ik vind het belangrijk na mijn vertrek als CIO Rijksoverheid verbinding te houden met nieuwe bewegingen in de ICT-industrie en VisionsConnected biedt me die gelegenheid. Ik kan vanuit mijn kennis, ervaring en netwerk een prima rol spelen als sparringpartner.”
Raymond Alves, CEO VisionsConnected: “Ik ben zeer verheugd met de komst van Maarten Hillenaar. Hij is vanwege zijn brede ervaring en uitstekende netwerk een sterke aanwinst voor onze Advisory Board.”
Maarten Hillenaar was van 2009 tot 2014 directeur Informatiseringsbeleid Rijk bij het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK). Als CIO van de Rijksoverheid moest hij ervoor zorgen dat informatie en ICT beter worden ingezet in de primaire en ondersteunende processen van de Rijksdienst. Speerpunten in zijn beleid waren de vergroting van de samenwerking op ICT-gebied tussen ministeries, het werken vanuit één I-strategie, de betrokkenheid van het topmanagement en het realiseren van een robuuste informatie-infrastructuur, waarvan het terugdringen van het aantal rekencentra onderdeel is.
Hillenaar studeerde Rechten en Bestuurskunde en begon zijn carrière bij de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) waar hij Hoofd Informatiebeleid was. Daarna bekleedde hij functies bij PinkRoccade en Het Expertise Centrum (nu PBLQ HEC).
----------------
Over VisionsConnected
VisionsConnected is specialist in het leveren van betrouwbare en veilige (cloud-)diensten voor HD-videoconferencing en unified communication (UC). De diensten werken vanuit de cloud, onafhankelijk van de gebruikte netwerken, leveranciers en protocollen. Klanten van VisionsConnected kunnen binnen 30 dagen wereldwijd gebruik maken van de diensten en betalen een vast bedrag per maand. VisionsConnected biedt klanten bovendien 24x7-service en -support. Het bedrijf is ISO 9001:2008- en ISO 27001-gecertificeerd en beschikt over diverse partnercertificeringen zoals Cisco Master ATP, Polycom en LifeSize. VisionsConnected is actief in 80 landen en heeft kantoren in Nederland, België en Luxemburg, Duitsland, Verenigd Koninkrijk, Noorwegen en de Verenigde Arabische Emiraten. Meer informatie:
www.visionsconnected.com of
http://www.videobinnen30dagen.nl/
Voor meer informatie
VisionsConnected
Raymond Alves
E-mail: raymond.alves(at)visionsconnected.com
Telefoon: 020 580 00 905
Whizpr
Winnie Silvertand / Esther Baltes
E-mail: visionsconnected(at)whizpr.nl
Telefoon: 0317 410 483