ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 111 dagen geleden)
Bedrijf:

Corporate site Sligro Food Group draait op XperienCentral

Sligro Food Group heeft zijn corporate website vernieuwd. De nieuwe site draait op XperienCentral, het in 2013 vernieuwde CMS van GX Software. Ook de voorkant heeft een nieuwe, beeldrijke vormgeving gekregen. De implementatie van het CMS is begeleid door Incentro, een partner van GX Software.

Een groot voordeel van de nieuwe site is dat deze via smartphones en tablets toegankelijk is. Mobile first was een belangrijk speerpunt van de nieuwe online strategie van Sligro Food Group. XperienCentral helpt de organisatie daarbij doordat het webredacteuren de optie biedt om content te bekijken in verschillende weergaves, zoals die van pc, tablet en smartphone.

Een ander pluspunt is dat de site nu op een toekomstvast CMS draait. De vorige site werkte met een verouderd systeem dat de online ambities van Sligro Food Group onvoldoende ondersteunde. Met XperienCentral heeft Sligro Food Group een CMS in handen dat vanwege zijn innovatieve en flexibele karakter de organisatie ook in de toekomst kan faciliteren.

Een derde voordeel is de verbeterde online uitstraling. De website is in een nieuw jasje gestoken en heeft een complete nieuwe look & feel gekregen. Het bureau Jungle Minds uit Amsterdam bedacht een fris design waarin foto’s een belangrijk deel uitmaken.

Snelle oplevering
Een belangrijke uitdaging was het korte tijdsbestek waarin de nieuwe site moest worden opgeleverd. In januari publiceert Sligro Food Group haar jaarcijfers. Deze periode trekt jaarlijks de meeste websitebezoekers aan. Om er zeker van te zijn dat de nieuwe site op tijd live zou staan, werd gekozen voor de doelgerichte scrum-methodiek. Op gezette tijden kwamen multidisciplinaire teams kort bij elkaar om de voortgang te bespreken. Zo werd voorkomen dat pas na enige tijd werd ontdekt dat individuele inspanningen niet op elkaar aan zouden sluiten en er dus vertraging zou ontstaan.

Over Sligro Food Group
Sligro Food Group, ooit begonnen in 1935 als Slippens Groothandel, omvat onder andere zelfbedieningsgroothandel Sligro, supermarktketen EMTÉ en het bedrijf Van Hoeckel dat de institutionele markt bedient. In 2013 draaide het bedrijf een omzet van circa 2,5 miljard; het gemiddeld aantal personeelsleden op fulltime basis was ruim 5800.

Over GX Software
GX Software is wereldwijd leverancier van Web Content Management (WCM) en Online Marketing software. Met deze innovatieve oplossingen kunnen organisaties op elk moment en in elk online kanaal in contact komen met hun bezoekers om zo een waardevolle klantrelatie op te bouwen. Ga voor meer informatie naar www.gxsoftware.com.

Contactpersoon: Nelleke Haverkate, +31 24 388 82 61, nelleke.haverkate@gxsoftware.com

Verstreken tijd: 12 jaar en 111 dagen
GX Software contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo Unity Units
Logo Infira
Logo WeSolved
Logo Msafe
Logo Solvinity
Logo Genderkloof.nl
Logo Chunk Works
Logo Not Secondary
Logo Solvinity
Logo QR Connect
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo The Digital Neighborhood
Logo Twenty Four Webvertising
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Onventis B.V.
Logo Yuma
Logo Northwave Cyber Security
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo MCS B.V.
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo PQR
Logo Facilitor
Logo Databricks
Logo Seagate Technology
Logo Nutanix
Logo PocketBook
Logo Anker SOLIX
Logo Infoblox
Logo ACES Direct
Logo Gezond Binnen
Logo Flanderijn
Logo Vertiv
Logo Zscaler
Logo Veeam Software
Logo Pegasystems
Logo Xebia
Logo Proofpoint
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102414 persberichten
6934 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
16418 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl