www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 137 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Leger des Heils Canada en Bermuda kiest voor UNIT4 Agresso

ERP-oplossing zorgt voor controle op complexe en veranderende organisatiestructuur

UNIT4 heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met het Leger des Heils in Canada en Bermuda. Met de implementatie van ERP-oplossing UNIT4 Agresso wil het Leger des Heils haar financiële managementsystemen onderbrengen op één centrale plek. Hierdoor kan de organisatie de bijna 500 operationele eenheden beter ondersteunen bij veranderingen en de processen efficiënter inrichten. 

Het Leger des Heils is een internationale christelijke organisatie die in 1882 in Canada is opgericht. Inmiddels is de organisatie uitgegroeid tot de grootste, niet aan een overheid verbonden aanbieder van sociale diensten. Het Leger des Heils is in meer dan 120 landen wereldwijd actief. 

Bij een ingewikkelde organisatiestructuur met complexe financiële-, rapportage- en registratiebehoeften zoals die van het Leger des Heils, is het belangrijk om – vanuit één centraal controlepunt voor rapportages en analyses – vanaf verschillende plaatsen toegang te hebben tot de systemen. Hierbij moet het Leger rekening houden met verschillende valuta, talen en landen. Daarnaast heeft de organisatie te maken met zowel interne als externe veranderingen, zoals wijzigingen in structuren en de hoogte van financieringen. 

Het Leger des Heils heeft voor UNIT4 Agresso gekozen omdat de software goed kan omgaan met complexe structuren die horen bij dergelijke organisaties. De architectuur is speciaal ontworpen om veranderingen van organisatorische structuren zonder tijdrovende en dure hercodering mogelijk te maken. Deze flexibiliteit geeft het Leger des Heils de mogelijkheid om processen en middelen te optimaliseren. 

“De organisatie is de laatste jaren flink gegroeid en daarmee ook de noodzaak om een goed overzicht te hebben van de gehele organisatie die bestaat uit bijna 500 individuele eenheden”, zegt Paul Goodyear, CFO van het Leger des Heils, Canada en Bermuda. “Door middel van referenties, waaronder ook het Leger des Heils in het Verenigd Koninkrijk, bleek Agresso ons het beste te kunnen helpen bij het nakomen van onze verplichtingen aan diverse belanghebbenden. Door de implementatie van Agresso zijn we voorbereid op toekomstige organisatorische veranderingen en beschikken we over de beste functionaliteiten voor boekhouding, rapportage en planning.” 

UNIT4 is marktleider op het gebied van de levering van ERP-oplossingen aan internationale non-profit en non-gouvernementele organisaties over de hele wereld. Zo levert UNIT4 onder andere aan Save the Children International, CGIAR, het Britse Rode Kruis, ACDI/VOCA, Marie Stopes International en Conservation International. 

Over UNIT4
UNIT4 is een wereldwijde leverancier van cloudgebaseerde bedrijfssoftware die snel veranderende organisaties in de commerciële en publieke sector helpt om  eenvoudig, snel en efficiënt in te kunnen spelen op veranderingen. UNIT4 biedt een breed portfolio van oplossingen, waaronder het vlaggenschip Agresso – een flexibele ERP-suite die zich voornamelijk richt op diensten intensieve middelgrote en grote organisaties – de financiële managementsoftware Coda en het op cloud applicaties gerichte FinancialForce dat mede is gefinancierd door salesforce.com. 

UNIT4 voert activiteiten uit in 26 landen wereldwijd, de omzet in 2013 bedroeg 490,5 miljoen euro. het hoofdkantoor is gevestigd in Sliedrecht en de organisatie heeft meer dan 4.000 werknemers. In de Benelux levert UNIT4 business software voor verschillende sectoren, waaronder accountancy, gezondheidszorg, groothandel en distributie, mkb, onderwijs, publieke sector en zakelijke en financiële dienstverlening. Daarnaast levert UNIT4 oplossingen voor personeelsinformatie en salarisverwerking, business intelligence, e-commerce en diensten op het gebied van continuïteit en cloud computing. 

Voor meer informatie over UNIT4, kunt u terecht op http://www.unit4.nl. Ook kunt u ons volgen via Twitter, Facebook en onze blog.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met LEWIS PR:
Jorie Post
Tel: +31 (0)40 – 235 46 00
E-mail: jorie.post@lewispr.com
www.lewispr.com
Recent van Unit4  
Unit4 lanceert "AI for Your World", een vrijblijvend initiatief voor dienstverlenende organisaties

Gemeente Roosendaal kiest Unit4 ERPx voor modernisering financiële processen

Zes op de tien professionals in zakelijke dienstverlening verwachten komend jaar meer werkvolume of complexere werkzaamheden

Verstreken tijd: 12 jaar en 137 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Unit4 contact  

+ 44 (0) 1423 537 837
www.unit4.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu