www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 143 dagen geleden)
Bedrijf:

Salves partner van 'The Happy User', het Limburgs ICT-event van 2014

Salves presenteert 'Het testen van de beleving'

Op 25 maart a.s. organiseert Ngi-NGN regio Limburg de 4de editie van ‘Hét Limburgs ICT-event’ in Buitenplaats Vaeshartelt in Maastricht. Salves is partner van het event en verzorgt een boeiende presentatie met de titel ‘Het testen van de beleving’. Daarnaast is Salves met een stand aanwezig. Bezoekers kunnen hier terecht voor uitgebreide informatie over de beleving van IT en de mogelijkheden voor hun organisatie. 

The Happy User
Het centrale thema voor deze 4de editie van hét Limburgs ICT-event is ‘The Happy User’, waarbij de eindgebruiker centraal staat. Het is deze eindgebruiker die overstelpt wordt met toenemende mogelijkheden en nieuwe ICT-ontwikkelingen en daarmee meer keuzes heeft. Maar ook de zelfredzaamheid neemt toe. Eindgebruikers weten steeds beter wat ze willen en hoe ze het willen. En bevalt het niet, dan gaan ze op zoek naar een nieuwe oplossing. Wat is de impact van deze beweging op ons als ICT’er? Wat wordt onze rol en hoe gaan we de eindgebruiker echt faciliteren? En hoe managen we de belevingsprocessen van onze eindgebruikers of moeten we die nu juist niet managen en ons erbij aansluiten? Genoeg stof tot nadenken.

Presentaties
De drie keynote sprekers van het event zijn Peter Vink, hoogleraar bij TU Delft, Laurens Faessen van Meander en trendwatcher Rob Creemers. Het geheel zal worden gemodereerd door de dagvoorzitter, Marco Gianotten van Giarte.

Daarnaast vinden parallelle sessies plaats waarin de presentatie van Salves is opgenomen. Deze presentatie van Roland Kieboom en Marc Teunissen van Salves met als titel ‘Het testen van de beleving’ sluit naadloos aan op het thema. Het volledige programma is in te zien op de eventsite www.thehappyuser.nl.

Groot succes
De voorgaande edities van dit event waren, met bijna 300 deelnemers, een groot succes. Door interessante en boeiende presentaties te combineren met een open bedrijfsmarkt, is er volop de ruimte om inhoudelijk, sociaal en zakelijk eens goed bij te praten. Meer informatie over het event via www.thehappyuser.nl.

Verstreken tijd: 12 jaar en 143 dagen
Salves contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl