Nieuwegein, 19 februari 2014 - Winvision, ICT-dienstverlener gespecialiseerd in Microsoft-technologie, heeft twee IT Strategie Consultants benoemd: Hanny der Kinderen (52), afkomstig van PinkRoccade Healthcare en Hayo Swierstra (38) die hiervoor bij ConQuaestor werkzaam was. Beide consultants versterken de IT Strategie-activiteiten van Winvision voor instellingen in onder meer zorg en onderwijs.
Als IT Strategie Consultants zijn Hanny der Kinderen en Hayo Swierstra verantwoordelijk voor het formuleren van een ICT-strategie en de vertaling naar een concrete IT Strategie Roadmap voor klanten van Winvision. Hanny der Kinderen richt zich specifiek op zorginstellingen, Hayo Swierstra is consultant voor instellingen in zorg en onderwijs.
Hanny der Kinderen
Hanny der Kinderen heeft 22 jaar ervaring als consultant en manager in zorg-ICT. Voordat zij bij Winvision in dienst trad was ze Senior Projectmanager bij PinkRoccade Healthcare. Zij koos bewust voor haar nieuwe werkgever vanwege de sterke positie in de gezondheidszorg en de duidelijke eigen visie op zorg-ICT. Hanny: “Ik heb veel interesse in de veranderende zorgmarkt en hoe de healthcare-organisaties daarop reageren. Meer dan voorheen kan ik me nu focussen op de strategie en dat maakt mijn functie als IT Strategie Consultant bij Winvision extra interessant. Met mijn ervaring denk ik veel voor zorginstellingen te kunnen betekenen bij de strategische IT-keuzes.”
Hayo Swierstra
Hayo Swierstra was hiervoor Senior Managementconsultant Business IT bij ConQuaestor. Bij Winvision ziet hij dat nadrukkelijker de koppeling gemaakt wordt tussen strategisch advies en een realistische roadmap. Hayo: “Vandaar mijn keuze voor een partij die naast strategische adviezen ook de realisatie daarvan voor haar rekening kan nemen. Winvision biedt daadwerkelijk toegevoegde waarde op beide aspecten en ik ben blij dat ik daar nu mijn bijdrage aan kan leveren.“
Over Winvision
ICT-dienstverlener Winvision richt zich op het adviseren, ontwikkelen, implementeren en beheren van oplossingen gebaseerd op het Microsoft-platform. Door de inzet van innovatieve ICT-oplossingen ontsluit Winvision de waarde van het Microsoft-platform voor zijn klanten. Als Microsoft Partner met meerdere Gold en Silver competenties behoort Winvision wereldwijd tot de top. Deze competenties onderbouwen de kracht die Winvision toekent aan het geïntegreerde Microsoft-platform als fundament voor bedrijfsbrede oplossingen in kennisintensieve organisaties. Winvision ontwikkelt in eigen beheer geïntegreerde toepassingen en oplossingen, zoals WinCare, het centrale ICT-platform voor jeugdhulp, en
Winvision Voice voor Unified Communications. Winvision is sinds 2002 actief en inmiddels uitgegroeid tot een organisatie van ruim 115 medewerkers. Winvision is ISO9001-gecertificeerd en gevestigd in Nieuwegein. Voor meer informatie
www.winvision.nl.
###
Vragen voor de pers:
Yellow Communications, Karin van Geelen, telefoon 023-555 34 24 of e-mail
karin@yellow-communications.com