Als we kijken naar de digitale revolutie van het onderwijs, dan kunnen we stellen dat ICT onderwijsland naar een hoger leerplatform tilt. Met name de ontwikkeling Bring Your Own Device biedt leraren, maar ook studenten, de mogelijkheid slimmer en sneller te werken op hun eigen devices.
Helaas brengt dit ook de nodige gevaren en IT-uitdagingen met zich mee. Tijdens de IPON 2014 geven wij graag onze visie over het realiseren van een veilige IT-Infrastructuur, voor leraar en student.
IPON 2014
IPON is inmiddels al vele jaren de onmisbare informatie- en inspiratiebron voor iedereen die bij het onderwijs betrokken is en bij de les wil blijven op gebied van ICT-toepassingen en -diensten. Doel van IPON is om het gebruik van de nieuwste toepassingen binnen het onderwijs op een innovatieve en creatieve manier aan het onderwijs te presenteren. Dit geldt voor educatieve methodes, leermiddelen maar ook voor hardware en software.
Vanuit het thema ‘Empower the teacher ‘ zit het programma van IPON2014 weer boordevol inspiratie voor alle onderwijsprofessionals!
BYOD – veilig en beheersbaar
Op beide dagen geven wij een presentatie, om
10.45 – 11.30 in theater Grijs/Expertise Summit , met als thema
‘Wat is voor een schoolomgeving belangrijk om BYOD succesvol te maken, op een veilige en beheersbare manier?’
Studenten, maar ook docenten, nemen in grote getalen hun eigen SmartPhone, tablet of notebook mee naar school. We worden geconfronteerd met een grote verscheidenheid en veelheid aan onbekende apparaten binnen het netwerk. Bring Your Own Device (BYOD) is de wereldwijd gebruikte term hiervoor.
Security
Hoe kunnen we deze apparaten toegang geven tot een draadloos netwerk zonder de veiligheid te verliezen? En hoe zorgen we voor een beveiliging van de persoonsgegevens van studenten en medewerkers?
Capaciteit
Bijna iedere student heeft wel een SmartPhone. Kunnen we deze hoeveelheid apparaten wel aan naast de apparaten van school? Wat gebeurt er met de beschikbare bandbreedte
Beheersbaarheid
Hoe onderscheiden we de verschillende apparaten op ons netwerk?
Gratis registreren
Interesse om onze presentatie en/of de IPON 2014 bij te wonen? U kunt zich gratis registreren via onderstaande link. U kunt ons vinden op standnr B046.
Gratis registreren kan hier
Tot 19 en 20 maart @ IPON 2014.
Team Lantech
Meer weten
Wilt u meer informatie over wat wij voor uw organisatie kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op en wij komen graag bij u langs. Contactgegevens vindt u hieronder:
Glenn Ouëndag
Marketing Manager
Lantech BV
www.lantech.nl
gouendag@lantech.nl