www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 160 dagen geleden)
Bedrijf:

Muris stapt over op Oculus versie 6.0

Heerenveen, 10 februari 2014 - Na dertien jaar te hebben gewerkt met de Platform/2000 software van Pantheon Automatisering, stapt het bedrijf Muris over op de nieuwste versie van het Oculus pakket.

Muris, een groothandel in bouwmaterialen, doet deze overstap om zo beter om te kunnen gaan met de vele processen die binnen het bedrijf lopen. In mei 2014 zal Oculus operationeel zijn.

Jos Baggen, algemeen directeur van Muris, vertelt waarom de overstap zo belangrijk voor ze is: “We merkten dat we tegen de grenzen van ons oude softwarepakket aanliepen. Binnen ons bedrijf moeten we rekening houden met ontzettend veel verschillende processen die met elkaar vervlochten zijn. Basiszaken als de boekhouding en het klantenoverzicht moeten op orde zijn maar daarnaast moeten we ook van iedere schroef weten waar die in het magazijn ligt en hoeveel we er van op voorraad hebben.”

Oculus als totaaloplossing
Doordat de software van Pantheon Automatisering modulair is opgebouwd, is het flexibel in te zetten voor ieder automatiseringsvraagstuk. Voor Muris betekent dit dat Oculus ERP wordt gebruikt voor de verkoop, Oculus CRM voor relatiebeheer, Oculus DMS voor documentbeheer en Oculus Transfer als basis voor alle magazijnprocessen. Muris kiest voor Oculus ‘in de cloud’ zodat er overal mee gewerkt kan worden.

Waardering voor relatie
Commercieel directeur Hans Siekerman van Pantheon Automatisering is enthousiast over deze ontwikkeling: “Het is mooi om te zien hoe Muris zich ontwikkelt en daardoor ook behoefte heeft aan vernieuwing van haar automatisering. Dat je al zo lang een zakelijke relatie hebt en dan weer kan bijdragen aan de volgende stap van een bedrijf is natuurlijk ontzettend leuk.”

Pantheon Automatisering BV 
K.R. Poststraat 101-2 
8441 EN Heerenveen 
T: +31 (0)513-657357 
F: +31 (0)513-654695 
E: info@pantheon-automatisering.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 160 dagen
Pantheon Autom.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Whizpr
Logo Databricks
Logo KnowBe4
Logo Fujitsu Nederland
Logo NIRPA
Logo Onguard
Logo SureSync
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103962 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17607 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl