ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 85 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Onderzoek: Nederlander meest relaxte vakantieganger ter wereld

Nederlander checkt zelden werkmail en krijgt de steun van zijn baas

Amsterdam, 7 februari 2014 - Zevenenzestig procent van de Nederlanders voelt zich direct relaxed op vakantie. Daarmee is er geen volk ter wereld dat zich zo snel ontspant op vakantie als Nederlanders. Andere reizigers hebben vaak veel meer tijd nodig om te ontspannen. Vijfentwintig procent van de Duitsers en 24 procent van de Spanjaarden zijn pas ontspannen na een dag of twee. Maar liefst 18 procent van de Japanners geeft aan zich nooit helemaal relaxed te voelen tijdens hun vakantie, terwijl slechts 6 procent van de Nederlanders dit aangeeft. Dit blijkt uit een wereldwijd onafhankelijk onderzoek in opdracht van Expedia.nl, online reisbureau en lokaal en wereldwijd expert op het gebied van reizen, onder ruim 8.500 wereldburgers, waaronder meer dan 300 Nederlanders.

Waarom zijn Nederlanders zo relaxed?
Mogelijke verklaringen voor het feit dat Nederlanders zich zo snel kunnen ontspannen is dat ze niet of nauwelijks hun werkmail of voicemail checken. Nederlanders krijgen steun van hun baas om op vakantie te gaan en er zijn maar weinig redenen die ons tegenhouden om lekker weg te gaan.

Minimale gedachte bij het werk tijdens de vakantie

Helemaal offline gaan tijdens vakantie blijkt moeilijk. Dat geldt echter niet voor Nederlanders. In vergelijking met andere landen zijn we het meest relaxte volkje. Van de Nederlanders checkt 56 procent wel eens zijn of haar werk- of voicemail. De Fransen zijn bijna allemaal nog met hun werk bezig tijdens hun vakantie. Zij scoren met 93 procent het hoogste in vergelijking met alle Europeanen. Ook Italianen zijn veel online met 87 procent.

Steun van de baas maakt ons relaxed

Een andere reden waarom Nederlanders met een gerust hart op vakantie gaan, is omdat ze support krijgen van hun baas. Een grote meerderheid van de ondervraagde Nederlanders (62 procent) geeft aan dat hun baas achter hun staat op het moment dat zij op vakantie gaan, wat zorgt voor een rustig en vertrouwd gevoel. Bij Italianen en Duitsers is dat wel anders. Slechts 44 procent van de Italianen heeft het gevoel dat hun baas achter hun staat en dat is bij 49 procent van de Duitsers het geval. Nederlanders hoeven zich niet schuldig te voelen over de vakantiedagen die worden opgenomen of dat de baas het zijn of haar werknemers niet gunt. Nederlanders nemen dan ook bijna alle vakantiedagen op in een jaar. Gemiddeld krijgen Nederlanders 25 vakantiedagen, waarvan we er 21 opnemen.

Relaxed zonder zorgen

Nog een verklaring waarom we zo relaxed op vakantie gaan, is dat er verder niet veel zorgen of redenen zijn waarom we niet zouden gaan. In andere landen worden wel diverse redenen genoemd waarom men thuis blijft. Wanneer wij Nederlanders van plan zijn te gaan en het eenmaal zover is, kan heel weinig ons nog maar tegenhouden. Meer dan de helft van de Nederlanders (54 procent) zegt geen reden te hebben vakantiedagen niet op te nemen en scoren daarmee het hoogst in vergelijking met de rest van de wereld. Gemiddeld zegt 31 procent geen reden te hebben. Een handjevol andere landen geeft aan dat ze het zich niet kunnen permitteren om vakantiedagen op te nemen. Dit speelt vooral bij Amerikanen en Canadezen (22 procent), in Thailand (25 procent) en Korea (27 procent). Economische redenen worden door Nederlanders nauwelijks aangehaald (slechts 10 procent) in vergelijking met andere landen. Dit speelt meer in landen als Spanje (28 procent) en Italië (30 procent).

René Nieuwmans, Senior Commercial Manager bij Expedia.nl: “Dit onderzoek geeft aan hoeveel waarde wij Nederlanders hechten aan onze vakanties. We blijken ontzettend goed te zijn in het omschakelen van de werkmodus naar de vakantiemodus. Voor ons als online reisbureau een goede reden om ervoor te zorgen dat reizigers ook zo weinig mogelijk stress ervaren bij het boeken en plannen van hun reis, ook tijdens de vakantie. Zo neemt de Expedia Mobile app veel stress weg door reisschema’s aan te bieden en reizigers de mogelijkheid te geven hun reis op elk moment, vanaf elke locatie aan te passen.” 

-----

Over Expedia
Expedia is 's werelds grootste online reisbureau en biedt toegang tot 240.000 hotels over de hele wereld (inclusief boetiekhotels en grote hotelmerken) en meer dan 400 luchtvaartmaatschappijen. Door het combineren van keuze met gespecialiseerde tools om deze opties te verfijnen, helpt Expedia.nl reizigers de reis te vinden en te creëren die het beste past bij hun individuele behoeftes.

Expedia.nl is onderdeel van Expedia, Inc. en biedt zowel zakenreizigers als vakantiegangers toegevoegde waarde als het gaat om eenvoudig een reis zoeken, plannen en boeken. Bij leveranciers van reizen zorgt Expedia voor toenemende vraag en directe boekingen en het biedt adverteerders de mogelijkheid om reizigers te bereiken via Expedia Media Solutions. Expedia is tevens de drijvende kracht achter boekingen voor ‘s werelds grootste luchtvaartmaatschappijen en hotelketens, top consumentenmerken, websites met hoge bezoekers aantallen en voor duizenden actieve partners via het  Expedia® Affiliate Network.

Expedia, Expedia.nl en het vliegtuiglogo zijn handelsmerken van Expedia, Inc in de Europese gemeenschap en enkele andere rechtsgebieden. Alle andere handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaren © 2012 Expedia, Inc.

Meer informatie
Whizpr
Yvon Reitsma/ Rinske van den Bos
Tel.: 0317 410 483
E-mail: expedia(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 85 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Expedia.nl contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR