www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

Vernieuwde software EMC bouwt brug tussen tweede en derde IT-platform

Nieuwegein, 31 januari 2014 - EMC introduceert een nieuwe versie van zijn Storage Resource Management-suite (SRM 3.0) en voert tegelijk enkele updates door aan zijn ViPR Software-Defined Storage-platform (v1.1), waaronder het gebruik van Hadoop. Met deze vernieuwingen in zijn software-aanbod helpt EMC klanten de stap te maken van het ‘tweede IT-platform’ naar het ‘derde IT-platform’ dat volledig is geoptimaliseerd voor cloud, mobile, social en big data.

De complexiteit van IT-omgevingen van vandaag de dag vraagt om een langetermijn productstrategie die niet alleen op eenmalige innovatie is gericht, maar juist op regelmatige productverbeteringen die de laatste platformen, standaarden en architecturen ondersteunen.

“Het ‘derde IT-platform’ belooft het gezicht en de vorm van IT volledig te veranderen door web-scale-diensten naar de massa te brengen”, zegt Coen Bos, country manager EMC Nederland. “Tegelijkertijd hebben organisaties te maken met een bestaande infrastructuur die is ontworpen voor een ‘tweede IT-platform’ (client/server-model). Deze organisaties beschikken niet over de mogelijkheden die nodig zijn om het gat tussen het tweede en derde IT-platform te kunnen dichten. Organisaties zullen snel moeten acteren om deze verandering te kunnen faciliteren op een manier die toegevoegde waarde levert. We zien dat bij steeds meer bedrijven gebeuren. ”

Toekomstpad
Met de vernieuwde SRM-suite en ViPR-oplossing van EMC beschikken klanten over tools om de kosten voor hun tweede IT-platform te verlagen en een eenvoudig toekomstpad te maken naar het derde IT-platform.

De SRM 3.0-suite heeft de volgende, nieuwe producteigenschappen:
  • Diep inzicht in en visualisatie voor het beheer van multi-vendor storage-omgevingen via een vereenvoudigde user interface.

  • Naadloze integratie met ViPR, zodat klanten een beheer-framework hebben voor zowel hun traditionele als hun software-defined-omgeving.

  • Ondersteuning voor EMC Data Protection Advisor, voor replicatie- en analysemogelijkheden over de gehele infrastructuur, zodat data beschermd en teruggehaald kan worden in alle applicatie-omgevingen, terwijl wordt voldaan aan het geldende data replicatie-beleid.

Software-Defined Storage
De EMC ViPR Software-Defined Storage-oplossing, is een lichtgewicht, ‘software-only’ product dat bestaande storage verandert in een eenvoudig, uitbreidbaar en open platform. Het zorgt tevens voor een aanzienlijke verlaging van de kosten voor bestaande omgevingen en biedt een pad naar het derde IT-platform.

Met ViPR 1.1 voegt EMC mogelijkheden voor het gebruik van Hadoop Distributed File System (HDFS) Data Service toe. Klanten kunnen nu HDFS inzetten voor bestaande bestanden in alle door ViPR ondersteunde platformen, hun bestaande strorage-infrastructuur omzetten naar een big data-opslagplaats en Hadoop-analytics inzetten voor alle door ViPR beheerde data.

EMC heeft tevens ondersteuning voor EMC Symmetrix Remote Data Facility toegevoegd, waarmee replicatie op afstand in bedrijfskritische omgevingen mogelijk is binnen het ViPR-beheer.

------

Over EMC
EMC Corporation is wereldwijd leider in het ondersteunen van bedrijven en service providers bij de transformatie van hun IT-activiteiten en de levering van ‘IT as a service’. Cloud computing is daarbij van fundamenteel belang. Door inzet van innovatieve producten en diensten versnelt EMC de transitie naar de cloud en helpt IT-afdelingen met het opslaan, beheren, beveiligen en analyseren van hun meest waardevolle bezit - informatie - op een flexibele, betrouwbare en kostefficiënte manier. Meer informatie over EMC op netherlands.emc.com.

Voor meer informatie

EMC
Angelique van der Kroft
T. 030 630 50 00
E. angelique.vanderkroft(at)emc.com

Whizpr
Marieke Fennis / Paul Maris
T. 0317 410 483
E. emc(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 130 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Dell EMC contact  

+31 (0)30 630 50 00
www.dellemc.com/nl-nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu