www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (12 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

QlikTech duikt in de Olympische Winterspelen

Wintereditie van de Global Games App geeft sportfans inzicht in alle sport-trivia

Hoofddorp, 30 januari 2014 – Om de aankomende Winterspelen in Sochi te vieren heeft QlikTech, (NASDAQ: QLIK) na het succes van de Global Games App voor de Olympische Zomerspelen in Londen, nu een wintereditie ontwikkeld. Deze unieke app is ontwikkeld met het QlikView Business Discovery Platform en is online en via elk mobiel apparaat toegankelijk. Het biedt sportfans wereldwijd de mogelijkheid om historische informatie en resultaten van alle Winterspelen te visualiseren, combineren, analyseren en vergelijken. Bovendien kunnen gebruikers dankzij de app voorspellingen doen voor de aankomende Winterspelen.

Op basis van de app blijkt onder andere dat:

- Het langste Nederlandse wereldrecord op naam staat van Sven Kramer. Hij vestigde in 2007 het wereldrecord 10 kilometer schaatsen in 12 minuten en 41 seconden. Dat record is nog steeds niet verbroken.

- De bobsleeërs de meeste kans op medailles maken wanneer ze gemiddeld 95 kilo wegen en 1.85 lang zijn.

- Hoewel Rintje Ritsma al een tijd niet meer mee doet met de spelen, hij nog steeds twee bijzondere records op zijn naam heeft staan. Hij is niet alleen de zwaarste Nederlandse medaillewinnaar ooit (94 kilo), maar ook de oudste (35 jaar).

“De app voor de Zomerspelen was een groot succes. Wie wil er nou niet zijn vrienden en fans van de tegenpartij verbluffen met feitenkennis en nauwkeurige voorspellingen? Daarom wilden we de grote hoeveelheid data die er beschikbaar is opnieuw eenvoudig toegankelijk maken voor alle sportfans, zodat zij in de trivia kunnen duiken en onverwachte leuke ontdekkingen kunnen doen. De app biedt een intuïtieve manier om informatie over spelers, wedstrijden, records en landen op te graven om zo dichter bij de actie te komen”, aldus Vincent Peters, RVP & MD Benelux, Oost-Europa, Rusland & CIS, Midden-Oosten en Afrika bij QlikTech.

----------

Over QlikTech
QlikTech (NASDAQ: QLIK) geeft betekenis aan data zodat mensen hier concreet iets mee kunnen doen. Het QlikView Business Discovery Platform en het Qlik Customer Success Framework bieden de juiste mensen, techniek en dienstverlening om de strategische inzet van data te optimaliseren. Met Natural AnalyticsTM ondersteunt QlikView de manier waarop onze menselijke nieuwsgierigheid van nature informatie verwerkt en analyseert, om zo betere inzichten te krijgen en het beslisproces te vereenvoudigen. QlikView biedt businessgebruikers van kleine ondernemingen tot grote multinationals de inzichten die ze ad hoc nodig hebben en voorziet IT-professionals in hun behoefte aan beheersbaarheid en governance. QlikTech bedient als wereldwijd opererend bedrijf meer dan 30.000 klanten in ruim 100 landen. Ga voor meer informatie naar www.qlikview.com/nl

Qlik™, QlikView™, QlikTech™, Data Dialogs™, Natural Analytics™, Qlik Customer Success Framework™ en het QlikTech logo zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van QlikTech International AB, geregistreerd in meerdere landen. Andere hier gebruikte bedrijfsnamen, productennamen en bedrijfslogo’s zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectieve eigenaars.

Meer informatie
Marcommit PR
Elize Brolsma
035-5822730
qliktech@marcommit.nl

Verstreken tijd: 12 jaar en 149 dagen
Qlik contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu