www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:

EURid compenseert CO2-uitstoot met de bouw van windturbines

Brussel, 24 januari 2014 – Om de CO2-uitstoot in 2012 van haar kantoren te compenseren, heeft EURid, de registry voor .eu-domeinnamen, CO2-kredieten gekocht die gebruikt zullen worden voor de bouw van 75 windturbines in de deelstaat Gujarat in India. In het eerste kwartaal van 2014 begint EURid met de evaluatie van haar CO2-uitstoot van 2013. Het is de bedoeling die uitstoot tegen het einde van het tweede kwartaal van 2014 te compenseren.

"Wij engageerden ons in 2012 voor een beter milieu door de principes van het Milieubeheer- en Milieuauditsysteem (EMAS) in te voeren. De CO2 -compensatie maakt deel uit van ons EMAS-plan, dat negen doelstellingen telt en 41 acties om deze te bereiken", zegt Giovanni Seppia, External Relations Manager van EURid. "We zijn verheugd dat we als eerste Europese registry onze CO2-uitstoot beperken en we hopen dat dit uitgroeit tot een best practice voor onze sector."

De turbines zullen in totaal 59,4 MW schone elektriciteit opwekken. Op die manier moet er in India minder stroom geproduceerd worden door middel van fossiele brandstoffen. Een van de troeven van het project is de aanzienlijke participatie van de plaatselijke gemeenschap.

De carbon footprint van .eu in cijfers
Om de uitstoot van haar kantoren in 2012 te berekenen, heeft EURid een audit laten uitvoeren van haar energieverbruik voor verwarming, klimaatregeling, transport en papier per de gemiddelde .eu-domeinnaam. Op basis van die audit door RINA Services S.p.A. bedroeg de  CO2-uitstoot van EURid in 2012 11,13 kg CO2-equivalent per .eu-domeinnaam.

De studie ter evaluatie van de CO2-uitstoot van de registry, werd uitgevoerd per 'bedrijf',
zodat men voor elk van de vier kantoren van de registry afzonderlijk gegevens verzamelde en de systemen modelleerde voor de periode 2012. De uitstoot van broeikasgassen door vliegtuigen werd in aanmerking genomen waar nodig, maar dit werd afzonderlijk berekend, zoals vereist door ISO/TS 14067. Vervolgens werden alle cijfers gedeeld door de werkelijke productie van het referentieproduct (een .eu-domeinnaam) en berekend per functionele eenheid (een .eu-domeinnaam). 

EURid zal niet alleen haar uitstoot van CO2 compenseren maar ook de aanbevelingen van de audit volgen, waaronder een afspraak om waar mogelijk het energieverbruik te beperken en groenere transportmiddelen te gebruiken. Beide aanbevelingen zijn ook opgenomen in het EMAS-plan van de registry voor 2012-2015.

Bezoek eurid.eu/green voor meer informatie.

Over .eu en EURid
Het .eu-domein behoort tot de grootste topniveaudomeinen ter wereld en verbindt 500 miljoen mensen in 31 EU-landen met één internet-identiteit. Sinds de openstelling van het domein in 2005 zijn er meer dan 3,5 miljoen .eu-domeinnamen geregistreerd. Heel wat bedrijven en merken, zoals Fairtrade International, Foot Locker, Louis Vuitton, MAN Group, Microsoft Corporation, Orangina en Toyota, gebruiken een .eu-website om hun zakelijke ambities te tonen en een duidelijke Europese identiteit uit te stralen.

EURid is de non-profitorganisatie die door de Europese Commissie is aangesteld om het .eu-topniveaudomein te beheren. EURid werkt samen met meer dan 750 geaccrediteerde registrars en biedt ondersteuning in de 24 officiële Europese talen. EURid is geregistreerd door het milieubeheer- en milieuauditsysteem (EMAS) van de EU, wat aangeeft dat EURid begaan is met het milieu. EURid heeft haar hoofdkantoor in Brussel (België) en regionale kantoren in Pisa (Italië), Praag (de Tsjechische Republiek) en Stockholm (Zweden). Voor meer informatie kunt u terecht op: http://www.eurid.eu

Voor persinformatie kunt u contact opnemen met:

E-mail: press@eurid.eu 
Press room: http://www.eurid.eu/nl/over-ons/pers

of:

TerrierCom
Cas Heuvelmans
De Langkamp 3-16
3961 MR  Wijk bij Duurstede

E.: cas@terriercom.nl
T
.: +31(0)85 401 13 66
M.: +31(0)6 380 65 298


Verstreken tijd: 12 jaar en 103 dagen
EURid contact  

+32 (0)2 401 27 50
press@eurid.eu
www.eurid.eu

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl