ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (12 jaar en 104 dagen geleden)
Bedrijf:

Eduvision Opleidingen lanceert nieuw opleidingsplatform Course24: direct contact tussen trainer en cursist

Platform is het Funda van de opleidingsaanbieders: overzicht van alle trainers en cursussen maakt eenvoudig vergelijken mogelijk

Apeldoorn, 21 januari 2014 – Eduvision Opleidingen komt met een nieuw concept waarbij trainingen centraal staan. Een groot verschil tussen het platform en Eduvision is dat bij Course24 de trainer centraal staat: de trainer en cursist communiceren op directe en transparante wijze met elkaar. Freelance trainers krijgen ruimte om hun eigen ‘bedrijfje’ op te zetten: zichzelf en hun ervaringen presenteren, hun cursusaanbod overzichtelijk tonen en gratis content aanbieden in de vorm van whitepapers, tutorials en blogs. De potentiële cursist kan vervolgens de verschillende aanbieders met elkaar vergelijken wat betreft prijs/kwaliteit-verhouding en de cursus volgen die het beste aansluit bij zijn wensen en behoeften.

De afgelopen jaren is, mede dankzij de crisis, de behoefte aan omscholing en/of bijspijkering en dus de vraag naar betaalbare, professionele cursussen enorm gestegen. De Apeldoornse ondernemer Arjan Burger, oprichter van Course24 én Eduvision, constateerde deze behoefte en speelt hier met het onlangs gelanceerde platform Course24 feilloos op in: “Naast ons bestaande, succesvolle opleidingscentrum Eduvision vond ik het tijd voor vernieuwing. Tijd voor een concept waar naast de cursist ook de trainer centraal staat. Bij Course24 is dat het geval. De klant communiceert direct met de trainer en de trainer krijgt op dit platform de mogelijkheid zichzelf op alle fronten te presenteren: gratis content, voorgaande ervaringen en reviews tonen en zijn of haar persoonlijke motivatie met de (potentiële) klant delen.”

Ook voor de cursisten biedt Course24 vernieuwende mogelijkheden. “Cursisten hebben natuurlijk allemaal hun specifieke  wensen en behoeften en de meeste organisaties bieden dan één cursus aan over het door hen gezochte onderwerp. Bij Course24 zoeken zij heel gericht tussen de verschillende cursussen en trainers op hetzelfde gebied. Zo kunnen zij de cursussen vergelijken op prijs/kwaliteit-niveau en bestaat er de mogelijkheid om in het portfolio van de trainer te kijken om te zien welke werkwijze en welke voorgaande ervaringen hen het meest aanspreken”, aldus Burger.

Op de vraag wat nu eigenlijk precies het verschil is tussen Eduvision en Course24 antwoordt Burger heel stellig: “Eduvision is vooral een serviceconcept en Course24 is veel meer zelfservice. Bij Eduvision heb je te maken met je eigen accountmanager die jou adviseert en je ondersteunt bij het maken van de juiste keuze. Deze accountmanager handelt verder ook alles voor je af. Bij Course24 sta je als cursist direct in contact met de trainer. Er is geen tussenpersoon waardoor je als klant echt helemaal zelf je training kiest, zelf onderhandelt met de trainer en dus veel meer zelf aan de knoppen zit dan dat dat voor je wórdt gedaan. Eduvision is meer het traditionele opleidingscentrum en Course24 is de vooruitstrevende variant: de trainer centraal en de klant die helemaal zelf de touwtjes in handen heeft.”

Romeo Oehlers, freelance trainer op het gebied van onder andere hospitality en gesprekstechnieken, is één van de trainers die actief is op het platform. “Course24 biedt mij een uitstekende mogelijkheid om mezelf te profileren als professionele trainer. Door middel van het CRM dat Course24 mij biedt kan ik snel en eenvoudig dingen in mijn profiel of onderdelen van mijn cursus aanpassen. Course24 levert mij dus gemak, snelheid en gratis extra exposure op. Daarnaast vind ik het heel belangrijk dat het platform heel ‘lean en mean’ is. De website ziet er strak en modern uit en alle informatie wordt kort en krachtig geformuleerd zonder veel onnodige extra’s. Hierdoor kunnen bezoekers van de Course24-website doelmatig zoeken en natuurlijk vinden. Ik ben ervan overtuigd dat ik met behulp van Course24 mijn orderportefeuille aanzienlijk ga uitbreiden. Met als gevolg een grotere naamsbekendheid en meer omzet!”     

---- EINDE PERSBERICHT ----

Over Course24
Course24 is een opleidingsplatform dat is opgericht door de eigenaren van Eduvision Opleidingen. Deze eigenaren, Arjan Burger en Robin van der Lande, willen met dit nieuwe formaat de opleidingsbranche op een heel andere manier benaderen. In tegenstelling tot Eduvision laat Course24 de traditionele functie van opleidingsaanbieder in zijn geheel vallen. De klant doet rechtstreeks zaken met de trainer en andersom. De trainer richt op het platform als ware zijn eigen bedrijfje op waarin hij zichzelf profileert door middel van gratis content en eerdere beoordelingen. De klant zoekt door de verschillende profielen en cursussen en kan zo de cursus en trainer selecteren die het beste passen bij zijn wensen en behoeften. Doel van dit platform is om de beste trainers een plek aan te bieden waar zij zich kunnen profileren en om de klanten snel, efficiënt en voordelig van dienst te zijn. Voor meer informatie: www.course24.com.

Voor redactionele informatie:
Course24 - Hilde Mussche - Helfrichstraat 55-57, 7311 JB Apeldoorn. 
Tel.: 088-0333111, e-mail: mussche@course24.com  

Verstreken tijd: 12 jaar en 104 dagen
Course24 contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR