Rotterdam, 16 januari 2014 - Mendix, ontwikkelaar van het gelijknamige bedrijfsapplicatie-platform, is opgenomen in het eerste Gartner Magic Quadrant for Enterprise Application Platforms-as-a-Service (aPaaS). Mendix dankt zijn positie in deze ranking van onderzoeksbureau Gartner aan de complete visie en het vermogen om die uit te voeren.
Gartner evalueert dit jaar voor het eerst het technologielandschap van Enterprise Application Platforms-as-a-Service. In het onderzoek wordt Enterprise aPaaS beschreven als een cloud-service ‘die ontworpen is om de enterprise-eisen voor business-applicaties en applicatieprojecten te ondersteunen’. Ten aanzien van de ontwikkelaarservaring onderscheidt Gartner twee categorieën van aPaaS:
high-control en
high-productivity. Het Mendix App Platform valt midden in de high-productivity aPaaS-categorie, doordat het bedrijven in staat stelt om in recordtijd multi-device applicaties te bouwen.
Complete lifecycle
Mendix blinkt uit als high-productivity aPaaS door de combinatie van
rapid model-driven development, social collaboration,
agile-projectmanagement, de sterke enterprise-integratie en veilige cloud-deployment. Daarnaast ondersteunt Mendix naadloos de complete applicatie-lifecycle, terwijl het de traditionele bottlenecks, kosten, en risico’s vermindert, die vaak worden geassocieerd met applicatieontwikkeling.
“Mendix positionering in het eerste Gartner Enterprise aPaaS Magic Quadrant is een belangrijke erkenning,” zegt Derek Roos, CEO and medeoprichter van Mendix. “We zijn trots om een van de vijf high-productivity application Platforms-as-a-Service te zijn die worden genoemd in het rapport. Het is helder dat er een enorme vraag is naar aPaaS-oplossingen die niet alleen de uitrol van applicaties faciliteren, maar bovendien ook het ontwikkelproces radicaal versimpelt en versnelt. Hierdoor kunnen bedrijven veel beter inspelen op kansen in de markt en sneller reageren op verandering.”
Over Mendix
Mendix levert het App Platform waarmee organisaties sneller en beter web- en mobiele bedrijfsapplicaties kunnen ontwikkelen, integreren en aanpassen aan veranderende processen. Hierdoor is er niet in maanden, maar al in dagen resultaat te boeken en toegevoegde waarde voor de business te realiseren. Mendix heeft klanten als GE, Roche, ABN AMRO, TNT en Yahoo. Mendix is een internationaal bedrijf met kantoren in de Verenigde Staten, het Verenigd Koninkrijk, Nederland en Zuid-Afrika. Probeer het App Platform gratis op
http://now.mendix.com.
About the Gartner Magic Quadrant
Gartner does not endorse any vendor, product or service depicted in its research publications, and does not advise technology users to select only those vendors with the highest ratings. Gartner research publications consist of the opinions of Gartner’s research organization and should not be construed as statements of fact. Gartner disclaims all warranties, expressed or implied, with respect to this research, including any warranties of merchantability or fitness for a particular purpose.
Meer informatie (voor de pers)
L&DJ PR
Onno Louwen
t. 020 2050 429
e.
onno@l-dj.nl
Dit persbericht en aanvullend beeldmateriaal is ook
online beschikbaar.