www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 63 dagen geleden)
Bedrijf:

AccountCloud, de luxe ‘Dropbox’ voor accountants

Accountants en administratiekantoren hebben veelvuldig te maken met klanten die op het laatste moment de benodigde documenten aanleveren. Facturen en bonnetjes worden verzameld en als het meezit in een ordner aangeleverd. De welbekende piekmomenten zijn voor veel accountants en administratiekantoren dan ook een doorn in het oog. Elk eind van een kwartaal is het weer raak en kan men vol aan de bak.

Reden genoeg voor accountants en administratiekantoren om op zoek te gaan naar een oplossing. Op zoek naar een manier wat een gespreide aanlevering in de hand werkt. "Veel van onze klanten gaven aan dat zij gebruikmaakten van cloudopslag diensten, zoals bijvoorbeeld Dropbox, Google Drive en Box, om de digitale aanlevering van documenten te stimuleren. Op zich een goed initiatief, want het digitaal aanleveren heeft al vele voordelen ten opzichte van de conventionele manier. Echter, cloudopslag heeft z'n beperkingen. Om die reden hebben wij AccountCloud ontwikkeld. Het eerste online aanleverportal voor accountants en administratiekantoren", aldus Remco Frühauf, algemeen directeur van AccountCloud.

AccountCloud vs. cloudopslag
Bij cloudopslag kunnen klanten documenten digitaal klaarzetten om te verwerken. De documenten worden aangeleverd door ze te uploaden in een gezamenlijke online map. Dat werkt goed, maar uiteindelijk loopt men toch tegen de beperkingen aan. Bij AccountCloud worden documenten niet op een hoop gegooid, maar wordt alles automatisch gerubriceerd. Vanuit een centraal overzicht kan men meteen zien wat nog openstaat en wat reeds is verwerkt. Bovendien kunnen vraagposten worden gekoppeld aan facturen, worden aangiftes digitaal aangeleverd en geaccordeerd en kan men boekstuknummers gelijk laten lopen met die van de eigen administratie, waardoor de boekstukken snel worden doorgeboekt. Kortom, AccountCloud is niet alleen een geoptimaliseerde online aanleverportal, maar ook de communicatie wordt centraal beheerd.

Het aanleveren van de documenten gaat met AccountCloud ook een stuk eenvoudiger. Niet alleen kunnen de documenten als bestand of met behulp van een FTP-scanner worden geüpload, maar kunnen ze eveneens worden gemaild naar een speciaal daarvoor aangesteld e-mailadres. Hierdoor staan ze gelijk klaar voor verwerking. Bovendien wordt binnenkort een app uitgegeven waardoor het maken van een foto al voldoende is.
"Door de eenvoud van het programma heeft het niet alleen een groot voordeel voor accountants en administratiekantoren, maar ook de klanten zijn ermee gebaat. De documenten moeten toch worden aangeleverd, dus als het allemaal zo makkelijk kan, waarom dan uitstellen en niet meteen doen? Zo creëer je een ideale samenwerking tussen de klant en accountant of administratiekantoor. Geen bonnetjes meer kwijt, maar gewoon snel een foto maken met je mobiel en klaar", aldus Remco Frühauf.

Laagdrempelig
Niet alleen het aanleverportal zelf is laagdrempelig in gebruik, maar ook met de kosten is daar rekening mee gehouden. Al met al dus een positieve ontwikkeling voor accountants en administratiekantoren.

EINDE PERSBERICHT


Noot voor de redactie

Wilt u meer weten over AccountCloud, de digitale aanleverportal voor accountants en administratiekantoren, of over andere diensten en producten van AccountCloud BV? Op www.accountcloud.nl en www.informer.nl leest u meer over onze organisatie en de mogelijkheden. Of neem contact op met Remco Frühauf. Tel.: 070-3862322 of via: remco@informer.nl.
Reacties  
Er zijn nog geen reacties. Log in om te reageren










Verstreken tijd: 13 jaar en 63 dagen
Informer Softw.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Not Secondary
Logo Software Combined
Logo JouwWoonsfeer
Logo SuitIT
Logo Heliview Conferences & Training
Logo Promax IT
Logo PuurData
Logo Companial
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo Deltics
Logo Sensus Process Management
Logo August Bridge
Logo Intus Workforce Solutions BV
Logo CPP Digital
Logo Incentro
Logo Onventis B.V.
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo BusinessCom
Logo Medius
Logo Dynatos
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Msafe
Logo Msafe
Logo Web Wings
Logo Networking4ALL
Logo Spryng
Logo Lightspeed
Logo Internet Impact
Logo Workday
Logo Descartes
Logo Manhattan Associates
Logo Nutanix
Logo Vertiv
Logo Software Combined
Logo Katapull
Logo Fujitsu Nederland
Logo Colt Technology Services B.V.
Logo EPAM Systems
Logo NIRPA
Logo SAS Nederland
Logo Vertiv
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
• 6 voor €199
• 12 voor €349
• Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
• Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
• Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
• X
• LinkedIn
• Facebook
• BlueSky

ZOEKEN
• Tech bedrijf
• Tech PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
• 104499 persberichten
• 7106 bedrijfsprofielen
• 68 PR-bureauprofielen
• 18256 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl